PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31674}

John Q.

John Q
7,5 124 633
oceny
7,5 10 1 124633
6,1 10
ocen krytyków
John Q.
powrót do forum filmu John Q.

W sumie w przypadku tego aktora jest porażka. Oczywiście, gra Washingtona dobra, ale sam film, choć porusza bardzo ważny temat, to jednak jest zbyt oczywisty. Powody problemów są myślę znacznie głębsze niż jakaś niechęć jakiejś tam dyrektorki.

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Krychu__M

Wydaje mi się, że dyrektorka nie była wcale taka niechętna. To znaczy była ale wątpie aby sprawiało to jej przyjemność. Była dyrektorką szpitala i musiała pilnować budżetu. Zresztą sama mówiła coś o tym ile wniosków musi odrzucać i że robi to już kilka lat. Robiła to co musiała-oczywiście nie twierdzę, że mi się to podoba. Tak naprawdę to nie ona była nieprzychylna tylko system. Wystarczy spojrzeć na nasz NFZ... Osobiście nie chciałabym być na jej miejscu. Przy takiej pracy można wylądować u czubków.
Hm... nadzieję, że nie zamotałam zbyt mocno :-)

użytkownik usunięty
Krychu__M

I jeszcze jeden dowód na to, że dyrka nie była taka znieczulona- scena kiedy ogląda rozmowę Johna z synem i po policzku spływa jej łza. Natomiast wk.... mnie ten dziennikarzyna. Takim osobom jak on należałoby... (kolejny ciąg niecenzuralnych wyrazów oznaczających przemeblowanie facjaty :-P )

ocenił(a) film na 6
Krychu__M

Moim zdaniem temat jest bardzo ważny, ale brakuje mi czegoś w tym filmie, aby zasłużył na więcej niż 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones