PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153319}
7,9 181
ocen
7,9 10 1 181
Johnny Fedora and Alice Blue Bonnet
powrót do forum filmu Johnny Fedora and Alice Blue Bonnet

Jako dziecko widziałam ten film... i jak mnie zasmuciło to, że kapelusz porwał strumień... nigdy nie zapomniałam. Z kilka lat temu próbowałam go znaleźć i dzisiaj w końcu go znalazłam! dziękuję użytkownikom internetu ;)

joka_2

Mnie bardziej zasmuciło to, że kapelusze zostały przedziurawione i osadzone na końskich łbach.

Ta animacja znalazła się w filmie "Make Mine Music" z 1946, a w 1954 została wydana jako osobna krótkometrażówka. W dzieciństwie oglądałem ją w ramach nagranego z telewizji programu "Zakochany świat Walta Disneya" ("From Disney, with love") z 1984. Ten program czytał nieżyjący już lektor, Zdzisław Szczotkowski. Oglądałem to ze 20 lat temu, ale nadal wszystko pamiętam.

To jest fenomen, że Disney tworzył magię szczególnego rodzaju, niesamowitą atmosferę, obrazy, sceny i postacie zapadające głęboko w pamięć i kochane przez wszystkich - dzieci i dorosłych na całym świecie. Bo jak tu nie uwielbiać Myszki Miki, Kaczora Donalda, Chipa i Dale'a, Gapcia, Mędrka, Gburka, Pinokia, kota Figaro, Piotrusia Pana?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones