PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453897}
6,3 35
ocen
6,3 10 1 35
Johnny Got His Gun
powrót do forum filmu Johnny Got His Gun

Niebędzie miał prawie niczego twarzy, rąk , nóg , słuchu , węchu.... Będzie mógł sie poruzomiewywac jedynie przez alfabet Morsa wystukiwany głową.... To będzie bardzo mocny i przerażajacy film....

DAMIANO_7

To już jest raz mocny i przerażający film i wystarczy. Nie wiem kompletnie po co poprawiać dzieło :/

al_von_schaffenberg

Popieram. Większość, a może nawet wszystkie remake'i są gorsze od pierwowzorów. Tu nie ma co poprawiać, chyba że twórcy chcą "wsadzić" jakieś straszne sceny - tzn. że przy użyciu techniki komputerowej pokażą jak wygląda Johnny po wypadku...

krecikmann

"Tu nie ma co poprawiać, chyba że twórcy chcą "wsadzić" jakieś straszne sceny - tzn. że przy użyciu techniki komputerowej pokażą jak wygląda Johnny po wypadku..."

A może pokażą jak bomba mu to wszystko urywa? Yeah, nie ma nic bardziej poruszającego niż flaczki wszędzie dookoła. Jeszcze filmu nie widziałem, ale spodziewam się straszliwej kaszanki :/

krecikmann

Akurat mnie w pierwszej i oryginalnej wersji Johnny got his gun bardzo podobało się to rozwiązanie to rozwiązanie, że miał maskę. Była w tym coś intrygującego.

DAMIANO_7

Również mam wątpliwości. Raczej będzie to kolejny gniot próbujący zarobić kasę na świetnym pomyśle z przed lat.

DAMIANO_7

to będzie sztuka idioci nie film, zobaczcie trailer

użytkownik usunięty
Benjamin_

Tylko nie "idioci" dobrze, każdy się może pomylić.

Nie jest to takie najgorsze, ta się znieść, jednak wersja z 1971r 20000000000000000000000000razy lepsza hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones