PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253504}

Johnny skazaniec

Johnny Was
5,5 987
ocen
5,5 10 1 987
Johnny skazaniec
powrót do forum filmu Johnny skazaniec

Całkiem dobra obsada, ciekawy scenariusz a wykonanie zawiodło !!! Przynudny, słaby, ogląda się bez rzadnego polotu!! Dobra rola ... Lenoxa za to słynny futbolista zawiódł totalnie. Będę hojny i stawiam 5/10 !!!

ocenił(a) film na 2
Adash

ze co obsada dobra tia jasne ladnie masz bo co bo lennox jest bez przesady, scenariusz ciekawy daj spokoj i mnie nie rozsmieszaj ciekawy scenariusz to mial np szosty zmysl, jestem legenda, liczba 23, 28 dni i 28 tygodni pozniej czy truman show lepiej sie nie udzielaj ze swoim geniuszem ze tak powiem i ludzi w blad nie wprodzaj naciagane 2/10

kamwocial

Nie wrzucaj mi człowieku ! To moja opinia Ty masz swoją nie musisz się z nią zgadzać przecież ale nie mów czy mam się udzielać czy też nie!

ocenił(a) film na 5
Adash

Też dla mnie takie 5/10. Z tym że jak na mój gust to Lennox zagrał słabo a Vinnie całkiem nieźle, chociaż do jego roli z filmów Ritchiego czy Condemned dużo brakuje. Ogólnie jednak film nudny, mało się dzieje, nic zaskakującego. Co najwyżej końcówka całkiem niezła.

A najlepiej by było, jakby na dole mieszkał Shaquile O'Neil, to by była chata :D

Adash

"bez rzadnego polotu" -> "bez ŻADNEGO polotu". Naucz się ortografii zanim zaczniesz pisać. 3/10 za zakończenie.

Topireq

czepiacie się ludzie pierdół zamiast wrzucać swoje opinie na temat filmu...
ktoś tu ma niezłe kompleksy skoro musi się dowartościować poprawianiem innych z ortografi lub dyskutować na temat czyjegoś gustu.
jeśli spojrzeć obiektywie to ktoś kto sądzi, że "Jestem Legendą" to dobry film i miał ciekawy scenariusz to dziękuje bardzo za jego wspaniałomyślność w ocenie jakiegokolwiek filmu.

mirage89

...no i wyszło. Tak mam kompleksy, dlatego poprawiam innych i boli mnie, jak ktoś wali takie byki. Niektóre filmy oglądałem bardzo dawno, tylko jeden raz, zachwycony pierwszym wrażeniem oceniałem. Z pewnością, po jakimś czasie, każdy film odbiera się trochę inaczej. Fakt, niektóre oceny są napewno nieobiektywne, a obiektywność zyskają dopiero po obejrzeniu filmu po raz kolejny i podejściu do niego z większym dystansem.

ocenił(a) film na 4
Adash

Spore rozczarowanie - 4/10

Adash

...żadnego qrwa , żadnego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones