PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645975}

Joker

Wild Card
5,8 27 441
ocen
5,8 10 1 27441
Joker
powrót do forum filmu Joker

Statham

ocenił(a) film na 7

ja nie będe bronil Jasona ale go bardzo lubie i nie uważam ze jest tki sam w kazdym filmie może ma podobne role ale taki juz jest ja go za to szanuje i podziwiam,Scotta Adkinsa też lubie mimo ze malo z nim jest filmów,dobry film napewno będzie bo Simon West sie za niego zabrał,może być fajny kryminał

ocenił(a) film na 6
szymania11

Będzie przynajmniej niezły.

ocenił(a) film na 7
FRANK_MARTIN_FILMWEB

pewnie tak,ale ze Stathamem nie ma dla mnie słabych ani poniżej poziomu,fajne dobre filmy

ocenił(a) film na 7
szymania11

A kiedy ten film wyjdzie na dvd ??

ocenił(a) film na 7
giovanni50

ja nie wiem ale w tym roku powinien być, szkoda że Castlevanie opózniają iDog Soldiers Fresh Meat.

szymania11

Ci co uważają, że w każdym filmie jest taki sam, niech porównają sobie ze Stevenem Seagalem - ten to dopiero gra w filmach, które nie da się od siebie odróżnić (wyjątek - "Wpół do śmierci").

ocenił(a) film na 7
Stachu7

no Wpół do Śmierci był bardzo fajny i muzyka tam była dobra,ale Nico i Wygrać ze Śmiercią też były w porządku i Liberator szczególnie 1 część a reszta to równia pochyła nie,i Może Na Zabójczej Ziemi nie byl taki zły fajny nawet

ocenił(a) film na 7
szymania11

i Bez Litości ten serial też fajny dobry nawet lepszy niż Transporter z Ch Vance

ocenił(a) film na 7
szymania11

Statham zawsze jest dobry,jego udział jest gwarancją solidnego kina akcji tak jak kiedyś Arnie .

ocenił(a) film na 7
Skril3x

i Stallone i Van Damme w pierwszych filmach od Krwawego Sportu a ze Stallonem Na Krawędzi ,Rambo Rocky i Cobra to są fajne dobre filmy tamtych lat, i Człowiek Demolka b fajne filmy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones