PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645975}

Joker

Wild Card
5,8 27 441
ocen
5,8 10 1 27441
Joker
powrót do forum filmu Joker


As w rękawie - Wild Card
USA, 90 min.
Obsada: Ben Lawson, Edi Gathegi, Jennifer Finnigan, Brittney Alger
Reżyseria: Scott Winant

Las Vegas, miasto grzechu i stolica rozrywki, kusi wielu ludzi atrakcjami, które nie zawsze zgodne są z prawem. Dwoje adwokatów kierujących się w pracy zawodowej różnymi kodeksami etycznymi - Eliza Evans (Jennifer Finnigan) oraz Will Garratt (Ben Lawson) - dba o to, by to, co dzieje się w Vagas, nie wydostało się poza granice miasta, wstydliwe sprawy ich klientów nigdy nie wyszły na jaw, a ich ciemne interesy, załatwiane najczęściej pod osłoną nocy, nie ujrzały światła dziennego. "As w rękawie" był realizowany jako pilotowy odcinek serialu.

Co do "Premiery", to:
01.09.2014, 13:30 Canal+ Film2
06.09.2014, 18:20 Canal+ Film

ocenił(a) film na 7
voleon

A gdzie Statham ??

giovanni50

Sorry, jest na głównej stronie filmu, podobnie jak kilkunastu innych aktorów. Zraziłem się do redagowania stron metodą kontrybucji, więc kiedy widzę żywą dyskusję na temat filmu, którego treść jest nieznana, staram się pomóc innym przez postowanie prostej informacji. Mam nadzieję, że jeśli nie Tobie, to komuś innemu pomogłem jakoś.

ocenił(a) film na 6
voleon

To co puszczają na Canal+ to jest całkiem inny film, a dokładnie pilot serialu Wild Card: http://www.filmweb.pl/serial/Wild+Card-2011-627452

ocenił(a) film na 4
voleon

kobieto czy chlopie..?!! siejesz zamet....!!! to nie ten film .....

Killer_JOE

Macie rację, panowie. Przepraszam za zamieszanie. Chciałem dobrze, wyszło guano.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones