PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645975}

Joker

Wild Card
5,8 27 441
ocen
5,8 10 1 27441
Joker
powrót do forum filmu Joker

szkoda

ocenił(a) film na 4

naprawde szkoda gdyz lubie kino akcji .niestety tym razem sie rozczarowalem , pomimo naprawde dobrej obsady -HECHE TUCCI VENTIMIGLIA STATHAM HOPE DAVIS wyszlo slabo .nie wiem czyja to wina . mogl powstac naprawde przyzwoity film akcji .jedyny plus to ze faktycznie klasycznego stathamowego mordobicie bylo tu znacznie mniej niz w innych filmach z jego udzialem .daje 4 ze wzgledu na Hope Davis i Anne Heche ktore lubie i sa atrakcyjnymi dziewczynami .Tucci rowniez trzyma poziom .

parsxzywykutafon

O filmie się nie wypowiem. O tej wypowiedzi owszem.

parsxzywykutafon - proszę Cię, naucz się pisać po polsku.

ocenił(a) film na 4
Cyanxxx

???????????????????? wskaz mi blędy , serio ,zawsze sadzilem ze w miare dobrze u mnie z ortografią.pozdro.

parsxzywykutafon

"naprawde ", "gdyz lubie", "sie rozczarowalem", "wyszlo slabo", "mogl powstac naprawde", "to ze", "bylo", "niz", "daje 4 ze wzgledu", "ktore lubie i sa", "rowniez " - w tych słowach nie ma ani jednego polskiego znaku.

Poza tym nie daje się kropki przed następnym zdaniem, a po poprzednim. Przykład (cytat): "(...) kino akcji .niestety" (...)
No i w końcu, zdania zaczynamy wielką literą.

I co? Nie ma błędów?

parsxzywykutafon

Sorry, jeszcze brak przecinka przed "że".

ocenił(a) film na 4
Cyanxxx

a daj spokoj , myslalem ze byki ortograficzne popelniam a ty mi wypominasz to ze nie uzywam caps lk czy alta .

parsxzywykutafon

No chwileczkę, to nie są błędy? Sorry, ale nie umiesz pisać po polsku. To widać. Co to jest "lk"?

ocenił(a) film na 4
Cyanxxx

umiem ale ja pisze szybko i nie zwracam uwagi na takie rzeczy jak Capslk czy Alt lub po prostu mi sie nie chce. kazdy inteligentny czlowiek i tak bez problemu odczyta i zrozumie co napisalem.

to wszystko .
bez urazy



parsxzywykutafon

Każdy inteligentny człowiek stara się pisać poprawnie i nie każe nikomu domyślać się o co mu chodziło.
Nie rozumiek Twojego podejścia.

to wszystko .
bez urazy

Cyanxxx

"Nie rozumiek Twojego podejścia. "

co to jest rozumiek ? może rozumek ? Nie ładnie to tak wytykać komuś błędów, gdy samemu się je popełnia.

Krecik1712

Może to dlatego, że nie mam przedramion...
Poza tym owszem, pomyliłem się i to wyraźnie widać. Ale nie porównujmy pomyłki do tak rażących błędów.

Cyanxxx

Nie stawiaj w jednym szeregu błędów ortograficznych z szybkim pisaniem bez polskich znaków. Nie wiem, czy wiesz, ale klawiatury/notebooki kupione zagranicą przeważnie polskich znaków nie mają. Więc co, jak ktoś pisze z Norwegii to już nie może się wypowiedzieć, bo zaczniesz mu wypominać pisanie z błędami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones