PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810167}

Joker

8,3 321 878
ocen
8,3 10 1 321878
7,0 63
oceny krytyków
Joker
powrót do forum filmu Joker

Makijaż i ubranie Arthura są genialne. W dodatku te ciemnozielone oczy spod grubych, czarnych brwi. Nie mogłam się napatrzyc na jego twarz. Coś pięknego.

ocenił(a) film na 8
easeupyourego

Fryzurę bym może trochę zmienił ale nie zwracałem tak uwagi. Twarz melancholii

ocenił(a) film na 9
AntoniWieniawa

Idealna- zakola, długie ciemne włosy ulizane w tył, później farbowane na zielono- cały Joker.

easeupyourego

Jego twarz to cudo ale teraz w pakiecie ze zmarszczkami i siwymi włosami aż boli z piękna jak się na niego patrzy. Z charakteryzacją, bez charakteryzacji, zawsze :)

ocenił(a) film na 6
easeupyourego

A ja myślałem, że wyglądał jak zwykły klaun.

easeupyourego

A ja mam pytanie.Zauważyłam że miał bardzo poskręcane ciało i dziwną sylwetkę, lewy czy prawy bark był w dziwnej pozycji a jego żebra też dziwnie wystawały, Czy to była charakteryzacja też czy naprawdę Phoenix tak wygląda?

ocenił(a) film na 9
Malina_8_2

Do filmu schudł ponad 20 kg, a poskręcana sylwetka miała symbolizować stan umysłu. Kiedy tańczy coś a la Tai Chi , sylwetka prostuje się i rodzi się Joker.

easeupyourego

Witam. Specjalnie założyłem konto abym mógł stworzyć temat. Po zabiciu murraya pojawiają się monitory z informacją o tym że franklin zginął i morderca jest już w wyprowadzany w kajdankach przez policję. W takim razie kto pali papierosa pod monitorami??? Z tego co kojarzę tylko joker palił w filmie.Jeszcze pod koniec sceny z monitorami słychać śmiech charakterystyczny dla jokera, ale ten śmiech jest inny niż Artura.

ocenił(a) film na 10
Adam_32_2

Arthur palił przy monitorach przed wejściem na scenę u Murraya - jak czekał aż go wywoła.

ocenił(a) film na 10
easeupyourego

Dzieło wiekopomne! Sława tego filmu nigdy nie przeminie i będzie wieczna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones