PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677903}
6,4 73
oceny
6,4 10 1 73
Jolly LLB
powrót do forum filmu Jolly LLB

w sumie nawet fajny

ocenił(a) film na 5

Tyle,że bardzo długo trwało zanim coś nareszcie zaczęło się dziać. Do 40tej minuty był dosyć nudny. Po tym czasie zaciekawił mnie i już do końca był nawet interesujący. Tylko niezrozumiała była dla mnie cała rozprawa w sądzie. Jakieś chore i nienormalne było prawie wszystko co się działo na sali sądowej. Jest główny świadek a sędzia twierdzi,że nie ma dowodów (?) I kilka innych dziwnych sytuacji, które były dla mnie irytujące i głupie po prostu. Film do wybitnych nie należy i niekoniecznie trzeba go oglądać, ale można.

ocenił(a) film na 7
aam38

Proponuje powstałą w 2016 r. wersję z Kollywoodu. Jest lepsza,ma kilka dodanych scen/dialogów oraz sędzia mówi na końcu,że czekał długo na dowód i wreszcie go dostał (zeznanie świadka-ofiary),więc może wydać wyrok skazujący (też daje winowajcy więcej lat niż 7).

ocenił(a) film na 5
wazka16

dziękuję za informację, nie wiedziałam że istnieje wersja kolly.

ocenił(a) film na 7
aam38

Tak się akurat złożyło,że najpierw widziałam wersję kollywoodzką (zaliczam filmy indyjskie z 2016 r. ).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones