PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451428}
5,3 19 619
ocen
5,3 10 1 19619
3,0 3
oceny krytyków
Jonah Hex
powrót do forum filmu Jonah Hex

Typowy przeciętniak próbujący naśladować wszystko po trochu. Szkoda, że gra aktorska nie zachwyca i moim zdaniem tylko Megan Fox wykreowała solidną, ciekawą postać i mogła być częścią osobnej historii. Reszta tj. Brolin, Malkovich i cała reszta wypadała bardzo blado.

Niezbyt też chyba pomyślano nad scenerią. Nuda, nuda, jakies namiocki, trawa, stary fort... Wszystko to sprawiało wrażenie jakby sklecono lokacje na potrzeby filmu "C" klasy z AXN.

Zgadzam się więc z głosami, że produkcja nieco kiczowata. W sumie na plus można wymienić motyw rozmów ze zmarłymi. Nie potrafię na drugi dzień przypomnieć sobie żadnej ciekawej sceny walki. Typowa strzelanka, wybuchy i oryginalna broń niektórych bohaterów to o wiele za mało.

Mimo wszystko, widziałem gorsze produkcje ale, że film sygnował WB to jestem zszokowany.

ocenił(a) film na 3
_MAX_

Według mnie film dobiło to rozmawianie ze zmarłymi. Postać odgrywana przez Megan Fox została wprowadzona jedynie dlatego, iż konieczny był wabik na który Malkovich złapie głównego bohatera. Słabo

mpannek

Zgadzam się - film jest tak nudny, że masz wrażenie jakbyś oglądał godzinną reklamę, a po obejrzeniu czujesz się jakbyś nic nie obejrzał. Tytuł usłyszałem całkiem niedawno, ale teraz przynajmniej się nie dziwię, bo to najgorsza adaptacja komiksu jaką w życiu widziałem. Beznadziejna fabuła (o ile jakaś tam jest), gra głównego bohatera nijaka, a sam pomysł nie wnosi nic nowego. Nie wiem jaką ocenę wystawić, niech będzie 4, bo żal się robi Malkovicha i Fassbendera, którzy pomylili plany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones