PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451428}
5,3 19 612
ocen
5,3 10 1 19612
3,0 3
oceny krytyków
Jonah Hex
powrót do forum filmu Jonah Hex

... film nie jest wybitny, ale są ładne obrazki, trochę akcji i świetna muzyka, łatwa i przyjemna
rozrywka :)

ocenił(a) film na 7

Dzięki, tak powinny wyglądać 'dyskusje'. A nie tak jak w większości przypadków ludzie mają się za recenzentów światowej klasy i zamiast obiektywnie ocenić, tylko mieszają wszystko z błotem. Obejrzę na pewno :)

ocenił(a) film na 8

Miałem kupić w Media Markt za 20 zeta ale patrze film ma 81 minut
Z takim czasem powinien 10 zeta kosztowac

ocenił(a) film na 7
giovanni50

Strasznie intryguje mnie Twój przelicznik.
Chciałbym wiedzieć jak przeliczasz minuty filmu na złotówki, i chcę żebyś wiedział, że się nie zgrywam, pytam poważnie. :)

ocenił(a) film na 8
sempo17

A jakoś tak przeliczam :)
Kupiłem za 17 zeta

ocenił(a) film na 7

film warty obejzenia
pzdr

ocenił(a) film na 8
kedzior1378

Jak warto to zapindalam do marketu bo jest za 15 zeta

ocenił(a) film na 6

film jest lekki łatwy i przyjemny - i taki miał chyba być - niektóre filmy z założenia nie mają być oskarowymi - kiedy Ci wszyscy SUPERZNAWCY/RECENZENCI z dyplomem filmoznastwa rodem z ulicy sezamkowej to zrozumieją ??

dla mnie to było ciekawie spędzone 81 min - pewnie drugi raz nie obejrzę - ale pierwszego razu na pewno nie żałuję :)

ocenił(a) film na 7

Czego tu nie lubić? Łowca nagród z parszywym ryjem, strzelanie, ładna kobieta i wielkie działa. Czego więcej po westernie chcieć?

ocenił(a) film na 8

Zgadzam sie

ocenił(a) film na 6

I tylko jedna reklama w trakcje filmu ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones