PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451428}
5,3 19 617
ocen
5,3 10 1 19617
3,0 3
oceny krytyków
Jonah Hex
powrót do forum filmu Jonah Hex

nie polecam

ocenił(a) film na 3

film potwornie nietresciwy-to przede wszystkim.opisywac wszelakich pozostalych licznych wad tego filmu ochoty nie mam. mam jednak dziwne odczucie po ogladnieciu tego,w mojej ocenie, jednak gniota.aktorzy ktorzy w nim wystapili kompletnie nie przystaja do tej produkcji . dam przyklad - to tak jakby nagle Ronaldinho zaczal grac w Concordi Knurow(z calym szacunkiem dla tego klubu;)) To nie wygladaloby dobrze. To tak jakby zabladzil. paru aktorow dokladnie zabladzilo..no bo co tam np. Malkovich robi to nie mam zielonego pojecia(ale i tak daje rade).generalnie 3na10

ocenił(a) film na 4
HighHopes07

Mam podobne zdanie na temat filmu. Trafiłam na film przypadkiem, ale jak tylko zobaczyłam że gra w nim Malkovich postanowiałam go obejrzeć. Niestety nie spodziewałam się , że może być aż tak nieudany...jak dla mnie film nawet ani przez moment nie trzymał mnie w napięciu, a finał był do przewidzenia.

ocenił(a) film na 1
HighHopes07

Nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem tak słaby film. Wszystko w nim było złe, do dupy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones