PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451428}
5,3 19 620
ocen
5,3 10 1 19620
3,0 3
oceny krytyków
Jonah Hex
powrót do forum filmu Jonah Hex
ocenił(a) film na 7
BigDadddy

Raczej tak zważywszy że jedną z głównych ról zagra Megan Fox.

ocenił(a) film na 6
BigDadddy

Porazka dekady to powiedzial twuj stary gdy cie poraz pierwszy zobaczyl

GHOST_RIDER_4

porażka i to duza ale dla fanow mtv taki biedniejszy sherlock holmes na dzikim zachodzie przypasi , komiksu tu sie nie doszukacie szkoda ze J.Brolin i Malkovic sie w to wmanewrowali , jedynie megan fox tu pasuje

ocenił(a) film na 4
rainman149

Dokładnie...

Nie oceniam jeszcze filmu, ale czuje ze bedzie zle...

GHOST_RIDER_4

Skończ najpierw dziecko szkołę, bo porażką Twojego ŻYCIA to jak na razie nieumiejętność pisania poprawnie po polsku.

BigDadddy

premiera : 2010-09-17 (Polska) ,nie widzieliście a piszecie ze będzie porażka

ocenił(a) film na 5
czarnybyk826

instynkt samozachowawczy
coś mi mówi żeby 17 wrzęsnia br. omijać kina szerokim łukiem

BigDadddy

aaa tam ! nie ma co się tak od razu negatywnie nastawiac ! Ja np czekam na ten film z niecierpliwością !

ocenił(a) film na 6
david_musiejko

I kolejni zakompleksieni użytkownicy którzy filmu nie widzieli a oceniają.

jetli22

No właśnie a propos...ciekawa jestem kto ocenił ten film na bdb skoro jeszcze premiery nie było...
A, ze będzie porażka, to ja już wiem, wystarczy, że Fox tam gra.

ocenił(a) film na 6
david_musiejko

Zgadzam się, bez sensu od razu nastawiać się negatywnie. Fox to pusta aktorka, ale dziwkę zagrać dobrze może. Ja mam nadzieję, na dobre kino, ostrą jadkę w stylu komiksu.

BigDadddy

Co wy, może być zajebiście, bohater bardzo ciekawy, obsada świetna, za scenariusz odpowiadają ludzie od Adrenaliny - z tego nie może wyjść gówno. Będzie na pewno wyjebiście, od razu idę do kina.

0wner2

Pomysł i obsada super, ale po obejrzeniu trailera nabrałem obaw, że będzie to kolejny Wild Wild West... zobaczymy

BigDadddy

też mi się tak wydaje jedynym ratunkiem dla tego filmu będzie pokazywanie jak najczęściej Malkovicha może on uratuje ten film

BigDadddy

koń z karabinami maszynowymi po bokach... megan fox... masz rację porażka dekady

ocenił(a) film na 6
peeszet

no i porażka. będzie pewnie gorszy wynik niż ISTOTY i nie wiadomo, ale może Warner Bros. Poland całkowicie zrezygnuje z pokazywania go w kinach tak jak było to w przypadku ZAMIECI oraz lepiej sprzedających się NINJA ZABÓJCY i np. SIEROTY. A to już druga po ZABÓJCZYM CIELE, jeszcze bardziej spektakularna klapa dla Megan Fox.

ken_tucky

Rzygająca na każdym kroku Fox w Zabójczym Ciele przyprawiała mnie o mdłości, a to coś...brakuje tylko, żeby zrobili to w jakże popularnym teraz 3D.
Grr

keshia21

2 tygodnie na ekranie zarobił łącznie $9,1!!! :D

ocenił(a) film na 5
mieszkoxxx

matko aż tyle!!!!
:))

BigDadddy

Dokładnie to $9,772,467 w 13 dni. Później już chyba zrezygnowano z puszczania go w kinach.
Skoro więc Amerykanie gustując w typowych efekciarskich bajeczkach nie docenili tego filmu, to chyba naprawdę to niewąska porażka.

Źródło: http://www.the-numbers.com/movies/2010/JOHEX.php

Ocena też jest piorunująca, 4,3/10 przy 1857 głosach.

Źródło: http://www.imdb.com/title/tt1075747/

Jak ktoś już napisał powyżej, to może być porażka dekady.

endrju_p_2

Gulczas, yyyyyyrek, Alien vs. Hunter, 2012: Supernova, 2012: Koniec Świata, Transmorphers, I am Omega, House of the Dead, Pająki 1 i 2, BloodRayne 1 i 2, 18 Year Old Virgin, Zamiana, Władca pierścionka , Alone in the Dark. Włatcy móch, Gwałt, Władca Stringów, D-War. I tak dalej ...

Nie wiecie co to porażka dekady....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones