PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106031}

The Scarlet Letter

Ju-hong-gul-ssi
6,3 188
ocen
6,3 10 1 188
Ju hong gul ssi
powrót do forum filmu Ju-hong-gul-ssi

Zaczyna się ten film jak taka trochę koreańska odpowiedź na amerykańskie thrillery erotyczne, przy czym odpowiedź spóźniona, bo to juz chyba nie jest modne. Pojawia się więc tu jakiś detektyw, jakaś żona, jakaś kochanka, jakaś jeszcze jedna ładna kobieta, w związku z która główny bohater snuje sobie erotyczne fantazje, która jednakże jest podejrzaną w sprawie o morderstwo męża i która miała jakiegos tam kochanka i tak dalej... W pewnym momencie jednak jedna z bohaterek otwiera bagażnik samochodu głównego bohatera, następuje zaskakujący zwrot akcji i film, który odbierałem początkowo jako schematyczny thriller zamienia się w thriller w żadnym razie nie schematyczny i nawet trochę przerażający. Polecam.

caterpillar

Mnie nie zaskakują "względnie dobre" filmy azjatyckie. Ten też taki jest, aczkolwiek początek i środek bardziej mi się podobały od końcówki. Gra aktorska na wysokim poziomie. Wyczulam tylko przyszłych oglądająch (szczególnie panie) na ten zwrot akcji, o którym jest mowa w poście wyżej. Mnie się zrobiło niedobrze... Film był wart czasu poświęconego na jego obejrzenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones