PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834957}

Jumanji: Następny poziom

Jumanji: The Next Level
6,4 45 663
oceny
6,4 10 1 45663
5,7 9
ocen krytyków
Jumanji: Następny poziom
powrót do forum filmu Jumanji: Następny poziom

UwU

ocenił(a) film na 4

No wiec ponieważ nie miałem co robić wczoraj to wybrałem sie na to Jumanji, a oczekiwania miałem w sumie duże, no bo to jednak Jumanji :D

Skończyło sie na tym że w sumie to przez większość filmu albo cringe train albo nuda. Samo Jumanji to ciekawy koncept, który na prawde dało sie zrobić milion razy lepiej. W końcu wejść do świata gier to czesto marzenie wielu osób xP

Najwiekszy przytyk jaki mam do tego filmu to są dziadkowie którzy razem z "dzieciakami" weszli do gry. I to oni powodowali u mnie głównie ten cringe - przesadne "dziadkowe" zachowania które przestają być śmieszne po minucie np. Dziadek Spencera robi same głupoty przez które wszyscy giną, pomimo 10milionowego powiedzenia tego że jeżeli skończą im sie życia to wszyscy są kaputt albo co chwile jest takie "cooo?" i wszystko zapomina i pyta sie o wszystko milion razy, co może nawet jest normalne dla niektórych starszych osób, ale do cholery w filmie jest po prostu nudne. To jest tak ciekawe jakbym poszedł do domu starców oglądać jak babcia próbująca zjeść Danonka i która podnosci reke z tym łyżezczką, a ciągle zapomina nabrać i włożyć sobie go do ust. Interesting.

W ogóle to powód dla którego znajdujemy sie w grze jest taki że Spencer naprawił konsole i wrócił do gry, a powód dla którego tam wrócił... Bez komentarza...

W tym filmie myśle że za mało jest czerpane z faktu że jest to gra i każda postać w jaka sie wcielamy ma jakieś umiejetności, zwłaszcza że te umiejetności to nie jest nie wiadomo co - weźmy chociaż to że mamy te nasza Larwe Croft (czyli dziewczyne Spencera) i super skacze, walczy, zna nunczako etc. tylko to jest nic ciekawego tak na dobrą sprawe. Zoolog ma torbe z której wylatywało wszystko a nie wyciągnał z niej przez cały film nic.

Chociaż dodam dodatkowy paragraf dla naszej Larwy Croft która jako jedyna nie była w sumie upierdliwa przez cały film . W ogóle to odliczmy ich dobrze? 1.Bethany która jest koniem ( w sumie to ona tez jest w miare ogarnieta wiec podziwiam) (post scriptum. To zadziwiajace ze mimo ze jest najmniej pojawiajaca sie postacia to i tak zapamietalem jej imie od razu a reszty nie, dlatego nie dziwcie sie ze pisze Larwa Croft albo Nick Jonas) 2.Nick Jonas który jest w tym filmie przystojniakiem, tyle... 3. Dziadek spencera jako Dwayne Jonson czyli upierdliwy dziadek który robi głupoty 4. Milo który zachowuja sie jakby był na haju przez 90% filmu 5. Fridge który nie tylko sie trula jako cartograf przez wiekszosc filmu jęcząc o tym że nie podoba mu sie postać która gra. 6. Spencer jako Ming Fleetfoot, czyli mała chinka która jest ninją i który jest po prostu momentami jak 12 latek "weee, ja chciałem być (bodajże) Dr Bravestone'm" 7. Larwa Croft czyli dziewczyna Spencera która ma najwiecej IQ i która raczje nie zajmuje sie pierdołami, tylko stara sie przeżyć i dzięki bogu że jest taka postać, bo widze promyczek nadziei w calej tej głupocie.

Ja rozumiem że to jest 3 część i niektóre rzeczy moga nie być pokazane bo nie chca powielać części, jednak jeżeli z filmu zostaje tylko -Spencer postanawia sobie pójść do gry bo tak (nie bede tutaj spoilerować, ale bo tak jest świetna odpowiedzia); oni stwierdzaja ze pójdą za nim, spotykaja sie, cyk lecimy przez miasto, cyk nastepna lokacja, cyk ostatnia lokacja i cyk koniec filmu xD to coś tu jest jednak nie halo. Film moim zdaniem jest bez fabuły, bez ciekawych postaci, bez niewiadomo jakiej ilosci ładnych i ekstremalnych scen, bez humoru , znaczy nie, szczątki tych rzeczy ma, dlatego DA sie go obejrzeć, ale nie bedzie to myśle jakaś przyjemność prócz moze sentymentu.

Ten film nie ma żadnej głebszej fabuły, po prostu lecimy z jednego końca na drugi, próbując sie zaśmiać, głównie nie wiadomo z czego.

Szczerze jedne co lubię w tym filmie to to że gra w nim Nick Jonas, booo jest przystojny... Szkoda tylko ze w sumie on tam jest tak na prawde gościnnie bo mało sie tam przydaje, pojawia sie bo jest przystojny i oprócz małego epizodziku to głównie tam stoi i ładnie wygląda (miał wyjść "+" a shejtowałem, pomocy xD)

To jest film na raz, na prawdę... Tak jak potrafie wrócić do Jumanji 1, tak chyba bym po prostu udawał że 3 nie istnieje. Ciesze sie ze poszedłem na Jumnaji w ramach mojej karty Unlimited i nie musiałem płacić za ten film osobno bo tego bym nie przeżył.

Także polecam jeżeli jest ktoś fanem Jumanji dla sentymentu, a takto polecam omijać ten film ;)

ocenił(a) film na 2
LordArchest

Zgadzam się z całym postem.W życiu bym nie chciał tego drugi raz oglądać.Wciśnięcie tam tych dwóch staruszków było mega żenujące i irytowało cały film.Plus pewne błędy w filmie jak zoolog nie rozmawiający ze strusiem ale potem już z każdym zwierzakiem już na luzie :D A główny zły miał jedną słabość i nie umarł od niej od razu tak jak Ci "dobrzy" bohaterowie od trucizny czy ciasta.

ocenił(a) film na 6
kamil665544

No przepraszam, ale jak ktoś ma babcię albo dziadka i ma z nimi kontakt, to wie, że zachowania w filmie były bardzo dobrze oddane. Mnie śmieszy, bo widziałam w tym dokładne odbicie starszych ludzi z którymi przebywam na co dzień.

ocenił(a) film na 6
LordArchest

Właśnie oto chodzi, ze umysł dziadka Eddiego ma 75 lat i nie ogarnia tego co się wokół niego dzieje. To ze dostał ciało Rocka nie zmieniło głowy. Film niezły. Na seans z 7 latkiem w sam raz na poświąteczną sobotę.

szela81

W poprzedniej mieli umysły swoje a ciało innych i też niczego nie ogarniali, bo byli zwyczajnie idiotycznymi nastolatkami ):

ocenił(a) film na 5
arieljarosz

? Tak uważam właśnie było - Niestety ich zachowanie tylko dobijało ten film ):

ocenił(a) film na 5
buterfly

powiesz mi co konkretnie cb dobijało? tylko oznacz spojler ;)

arieljarosz

To jak się zachowywali ich żary o penisach itp. i zwyczajna głupota od chociażby to że dziewczyna nie mogła przeżyć minut bez telefonu ): - Chodzi mi oczywiście porzednią część z 2017 roku - Jeżeli tak zachowuje się większość nastolatków to nie dziwi mnie dlaczego nie mają najlepszych opinii wśród starszych ):

ocenił(a) film na 5
buterfly

to sorry, ale chyba nie miałeś do czynienia z nastolatkami (jest dużo takich, które nie potrafą wytrzymać ani chwli bez telefonu).Ja się doczepie tylko do momentu jak jeden zepchnął drugiego ze skarpy

arieljarosz

Wiesz sam też były jeszcze parę lat temu nastolatkiem :) - I uwierz mi mi można było wytrzymać bez problemu nawet dzień bez telefonu :) - Niestety tych w filmie nie byłem w stanie zdzierżyć zwyczajnie irytowali swoją obcością niż bawili ):

ocenił(a) film na 5
buterfly

może byłeś jednym z takich co potrafili wytrzymać bez telefonu, ale spróbuj zabrać typowemu nastolatkowi telefon, zobaczysz jak będzie reagował

arieljarosz

Ale zdajesz sobie sprawę że to jest już uzależnienie ):

I uwierz mi nie byłem jedynym :) - Ale tak wtedy to jeszcze wychodziło się na dwór :)

ocenił(a) film na 5
buterfly

nom wiem , znam to (ja na szczęście takim nie byłem), ale sporo nastolatków się tak zachowuje. A że tak spytam: jaki ty jesteś rocznik?

arieljarosz

95 :) - A mogę wiedzieć o twój rocznik :) - Możliwe też dlatego nie śmieszą mnie już żarty o penisach a zachowanie nastolatków których grali zresztą już dorosłem osoby wydawało mi się takie wymuszone :)

ocenił(a) film na 5
buterfly

ja 02 ;) Żart o penisie był jeden, widziałem filmy gdzie było tego typu żartów znacznie więcej. Spk, ważne że potrafiszto uargumentować i mówisz o swoich wrażeniach z szacunkiem do drugiej osoby :D

arieljarosz

Też widziałem w większości również były to gniotki ;) - Staram się zawszę mówić dlaczego mi się podobał albo dlaczego nie, chociaż nie raz jest naprawdę trudno zwłaszcza jeżeli trafią się osoby które nie mogą zaakcentować faktu że film mu się podobał, można to teraz zauważyć przy Gwiezdnych Wojnach od Disney fani nie mogą zdzierżyć że takich osób bo albo lubisz Star Warsy od Disneya albo starą trylogię od Lucasfilm :) - Jednak ja bardzo lubię to co stowarzyszył Disney jak i Lucasfilm.

ocenił(a) film na 5
buterfly

disneya też bardzo cenie, nawet ich najgorsze flmy trzymają poziom (chociaż, nie kojarze bym ocenił od nich albo od pixara coś niżej niż na 7)

arieljarosz

Ostatnio z takich kinowych produkcji zawiódł mnie tylko Aladyn - Jednak to jeden taki przypadek z ich dużych produkcji :)

ocenił(a) film na 5
buterfly

a to jeszcze nie widziałem , musze nadrobić część ich (i nie tylko) filmów

arieljarosz

Niestety zawiodłem się pod względem aktorski aktorzy którzy grali Aladyna jak i Jaffara wypadli niestety sztucznie ):

Do tego Smith jako Dżin ta postać sprawdzała się w animacji, jednak w filmie aktorskim zwyczajnie z każdą minutą coraz bardziej męczył ):

ocenił(a) film na 5
buterfly

Jakiś czas temu obejrzałem Aladyna i tytułowa postać nie była tak zła, gorzej z Jaffarem, który jest zły... bo jest ;) Ale miło się zaskoczyłem Jasminą (fajnie zagrana postać)

arieljarosz

Dla mnie jedyny plus to własnie Naomi w roli Jaśminy i jej głos w piosenkach :) - Jafar był zły bo był zwyczajnie chory na temat bogactwa i władzy :) - Ale i tak uważam nie umywał się do wersji animowanej.

ocenił(a) film na 5
buterfly

wiem czemu był zły, ale miałem bardziej na myśli że kompletnie nie mogłem uwierzyć w tą jego ,,wrogość'', popieram animowany Jafar jest dużo lepszy. Zgadzam się, Naomi wypadła najlepiej, ma przepiękny głos :D

arieljarosz

To prawda też niezbytnio pasował do tej postaci :) - Niestety muszę przyznać że się mocno rozczarowałem i film raczej wymęczyłem niż czerpałem z niego rozrywkę.

LordArchest

Dżizas, jak dobrze było to przeczytać!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones