PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717250}

Jumanji: Przygoda w dżungli

Jumanji: Welcome to the Jungle
6,6 102 660
ocen
6,6 10 1 102660
6,2 22
oceny krytyków
Jumanji: Przygoda w dżungli
powrót do forum filmu Jumanji: Przygoda w dżungli

Całkiem NOWE Jumanji

ocenił(a) film na 7

Jedyne co mają wspólnego to idea 'zatopienia w grze' głównych bohaterów. I bardzo dobrze!!! Żaden to remake, sequel, prequel, midquel, interquel czy inny ...quel tylko NIEZALEŻNY FILM skrojony na obecne czasy.
Ja jestem na TAK!

b_mol

Mam nadzieję jednak, że z bohaterów zrobią coś nowego niż taki schemat: nerd się zmienia w mięśniaka, afroamerykańskich Jock w fajtłapę, miss szkoły, a zarazem pusta kobieta w komediowego mężczyznę, a ruda, mało znana dziewczyna w gorącą, dobrze wyćwiczoną laskę. Nie jest to nic ciekawego, ale mogłoby być gdyby zrobiono z tego coś nowego.

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Zgadzam się, coś nowego zawsze mile widziane... ale na zbyt wiele niż lekkie rozrywkowe kino bym chyba nie liczył.
PS: a może się mylę :)

ocenił(a) film na 8
b_mol

Ale to jest sequel, The Rock to potwierdził, gra zmieniła formę, a bohaterowie mają ponoć natrafiać na wskazówki pozostawione przez bohatera Williamsa

ocenił(a) film na 7
mistrz_sheldon

Poważnie?
No to jak będzie możliwość (premiera) to zobaczymy.

b_mol

Jasne, można się inspirować czymś ale po co nadawać temu ten sam tytuł i dokonywać gwałtu na klasyku? jestem na nie.

OiPunk47

Przecież to kontynuacja starego Jumanji. Widać to w filmie.

kkwdk

Tak. O tym mówię. I to jest złe.

OiPunk47

Booo?

kkwdk

Bo nawiązując do starego bezcześci je.

OiPunk47

A dla mnie to tylko subtelne puszczenie oka do fanów.

kkwdk

Subtelne jest nazwanie filmu tym samym tytułem xd?

OiPunk47

Aj uczepiłeś się. Prawa Hollywood, stare Jumanji kojarzy dużo ludzi więc a może się i skuszą na nowe "Ej Grażynka, a pamiętasz te stare Dżumandżi? Może pójdziemy na nowe"

kkwdk

Grażynki nie chodzą do kina

kkwdk

Bo on tak mówi... a ty masz to przyjąć, bo on nie ma żadnych sensownych argumentów na uzasadnienie swoich słów. :D

b_mol

Jeśli mnie pamięć nie myli, to pilot wspominał, że jego "dom w dżungli" zamieszkiwał kiedyś inny wciągnięty do gry gość o nazwisku "Parish" Chyba chodziło właśnie o Robina Williamsa.

ocenił(a) film na 7
msemek

Masz rację, ale to i tak dość luźne nawiązanie (powiedział bym takie dla fanów by mieli punkt zaczepienia łącząc obie historie).

ocenił(a) film na 7
b_mol

W pełni przyznaję rację. To inny film i nie nawiązuje (na całe szczęście) do klasyki.

ocenił(a) film na 9
b_mol

BARDZO mi się podoba ten wpis i argumentacja, lepiej bym tego nie ujęła: uwielbiam wprawdzie dawne "Jumanji", lecz to zaskoczyło mnie całkiem nowym spojrzeniem na zasady owej niesamowitej gry. Pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 7
bruce1940

Dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones