PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717250}

Jumanji: Przygoda w dżungli

Jumanji: Welcome to the Jungle
6,6 102 679
ocen
6,6 10 1 102679
6,2 22
oceny krytyków
Jumanji: Przygoda w dżungli
powrót do forum filmu Jumanji: Przygoda w dżungli

Najlepsza komedia roku!!

ocenił(a) film na 10

Moim zdaniem ten film zasługuje na ocenę 10/10 dawno tak się nie bawiłem.Genialne!!

ocenił(a) film na 8
Dida20

Byłem sceptycznie nastawiony jak większość tutaj komentujących tylko w przeciwieństwie do nich powstrzymalem sie z oceną do obejrzenia filmu .... tez uważałem że takich filmów sie nie rusza mam unlimited w kinie to mówię a pojde zobacze... Pewnie będzie gniot
Dawno się tak nie bawiłem, film swietny scenografia, gra aktorska świetna ;) Kevin Hart rządzi;d Totalnie pozytywnie sie zdziwiłem, przez połowę filmu się śmiałem;) minusem jest dubbing goscia jak the Rock i Kevin Hart się nie dubbinguje to grzech:/ mimo to odemnie leci pewna ocena 8

ocenił(a) film na 9
Dida20

Byłam w sobotę - pełna sala kinowa, ludzie kwiczeli ze śmiechu ;) polecam !
Nie nastawiajcie się na jakiś górnolotny film - to po prostu dobre połączenie filmu przygodowego i komedii, bardzo milo się ogląda.
Cała forma gry Jumanji jest również dostosowana do nowoczesnych realiów :)

Dida20

Ale oczywiście że tak! Byłem dzisiaj z przyjaciółmi. Poszliśmy od niechcenia ( 02.01. karnety traciły ważność) i powiem Wam, że dawno się tak dobrze nie bawiłem na filmie. Świetna zabawa. Film robi dokładnie taką robotę, dla jakiej powstał - zapewnia świetną rozrywkę. I absolutnie nie zgadzam się z twierdzeniem, że jest to profanacja oryginału. Jest luźna kontynuacja osadzona w realiach XXI wieku. Polecam każdemu, kto szuka rozrywki, a ma dość kloacznych dowcipów współczesnych komedii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones