PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665}
6,8 259 737
ocen
6,8 10 1 259737
6,9 21
ocen krytyków
Jumanji
powrót do forum filmu Jumanji

...

ocenił(a) film na 1

Powiedzieć, że mnie nie interesuje, to mało powiedziane.
Nie cierpie go... przeraża mnie, nie jak horrory, ale jeszcze gorzaj!!

ada_love

"Gorzaj" mnie denerwuje nieuzasadniona krytyka ze strony niektórych -.-

Wafe7

Zwykła literówka może zdarzyć się każdemu. Użytkownik go nie krytykuje, lecz informuje że boi się oglądać ten film i nie ma zamiaru go oglądać. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

ocenił(a) film na 9
Panks55

No tak, można filmu nie lubić, może przerażać, ale żeby jedynkę dawać?!
Film przecież uroczy...
Pewnie, że gdyby coś takiego się NAPRAWDĘ komuś zdarzyło, no to byłby dramat i psychiatryk murowany, ale film to film, trzeba oglądać z przymrużeniem oka.
Żeby jedynkę tylko?

Panks55

Użytkownik wystawia ocenę "nieporozumienie" dla tego, że nie nie interesuje go ten film. Myślenie logiczne się kłania.

Swoją drogą to czysty debilizm dawać 1 bo "Powiedzieć, że mnie nie interesuje, to mało powiedziane. "

ocenił(a) film na 9
hirosaka

Użyszkodnik parę nie do końca ambitnych "dzieł" ocenił 10/10 zatem nie ma się co dziwić tej nielogiczności.

ada_love

dobrze pamiętam to uczucie, kiedy koniecznie chciałam to oglądać, ale tak strasznie się tego bałam, że aż cała drżałam z przerażenia!!!
Za doprowadzenie mnie do tego stanu 8/10 ...

ocenił(a) film na 9
ada_love

Nie mogłam spać przez niego pół dzieciństwa, do dziś z lekke mnie przeraża, ale jest wspaniały. Nie ma opcji żebym przepuściła go w tv.

ocenił(a) film na 7
ada_love

a transformers na 10? Kolejny śmieciowy troll

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones