PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665}
6,8 259 578
ocen
6,8 10 1 259578
6,8 20
ocen krytyków
Jumanji
powrót do forum filmu Jumanji

Błędy w filmie

użytkownik usunięty

Wnerwia mnie, że wszyscy dodają zawsze od licha i trochę błędów jakie były w filmie, a pozostałych ciekawostek - jak coś zostało nagrane chociażby <efekty specjalne itp.> zwykle jest zero. To w końcu wszyscy mają być krytykami i widzieć tylko to co złe? czy może zamiast psuć magię dzieciństwa i ogólnie smak oglądania filmów ktoś mógłby jeszcze bardziej zaciekawić? ...

Chce mi się kupę...
Zaraz włączę i wtedy ocenię ten film, bo o dziwo nie widziałem go :D

użytkownik usunięty
TRZEMESZNIANIN

będąc mało kulturalna, co włączysz? mózg?
dobra żartuję ale nie wiem co to ma do rzeczy

Ja też nie mam pojęcia,byłem ``delikatnie wcięty`` :D
A jeśli chodzi o Twoją pierwszą wypowiedź to zgadzam się w 100% :)

użytkownik usunięty
TRZEMESZNIANIN

Mhm rozumiem

ocenił(a) film na 7

Mnie te błędy ciekawią i sprawdzam czy się zgadzają. Czasami mam wrażenie że niektóre takie drobne błędy specjalnie są popełnione żeby ludzie poza oglądaniem mieli co do roboty w szukaniu takich błędów.

ocenił(a) film na 6

Zgadzam się co do błędów - że ktoś w jednej scenie ma niezapięty guzik koszuli, a w drugiej już ma, albo , że przez 0,01 sekudny w szybie przejeżdżającego autobusu widać kamerzystę? Komu się chce w ogóle sprawdzać takie rzeczy?

ocenił(a) film na 7

Bledy w jumanji: W oku slonia odbil sie kamerzysta wraz z ekipa. Na brodzie Robina Williamsa kosmyk wlosow zmienis swoje polozenie miedzy scenami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones