PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665}
6,8 259 739
ocen
6,8 10 1 259739
6,9 21
ocen krytyków
Jumanji
powrót do forum filmu Jumanji

To jeden z pierwszych filmów, które obejrzałem i o których nadal pamiętam ... Pozostawił miłe wspomnienia ...

LONGER_TOM

W ciągu dzieciństwa obejrzałem go kilka, bądz kilkanaście razy, tak bardzo mi sie podobał :)

Memoj

mi także sie on kojazy z dziecinstwem
jako dziecko lubiłem tez king konga , jndiane jonsa i kilka innych perełek

LONGER_TOM

faktycznie przypomina się od razu jak się po raz pierwszy oglądało ten film z zaciekawieniem śledząc losy bohaterów ;) Fajnie, że pomimo upływu lat niektóre filmy wywołują nieznacznie zmienione reakcje ;) Pozdrawiam ;)

LONGER_TOM

Ja, gdy byłam mała obejrzałam go chyba dobre 3 razy. Pamiętam, niezwykle mi się podobał.

Coward

mi też bardzo kojarzy sie z dzieciństwem. I jeszcze "Maska" i "Pani Dubfire" (czy jakoś tak się to pisze):) Stare dobre czasy :P

ocenił(a) film na 8
parfuum

Totalnie pamiętam jak byłam mała i oglądałam setki razy ten film. Na prawdę fajny:)

LONGER_TOM

Mi też ten film kojarzy się z dzieciństwem, a nie widziałem go od kilku lat. Na szczęście niedługo leci na Polsacie. Nie przegapcie!!!

ocenił(a) film na 8
Kaczka_Kamil

Również dłuuugo już go nie oglądałam... Mam nagrany na video;-)

ocenił(a) film na 10
LONGER_TOM

Też mi się kojarzy z dzieciństwa ^^
Stary ale jary xD

Karolcia15_2

Może nie jestem tak stary znowu ale też nie raz nie dwa oglądałem ten
film i pewnie też nie raz nie dwa oglądnę ten film.Tak szczerze
powiedziawszy nie wiem jak wam ale mi się wydaje że obecne filmy nawet
te najlepsze nie umywają się pod względem klimatu do tamtych :)

Riddik

Również jeden z filmów mojego dzieciństwa. Pamiętam, rodzice wychodzili gdzieś na wieczór i wypożyczyli nam go na video, żebyśmy grzecznie przesiedzieli ten czas przed telewizorem:) Z tego co pamiętam, to moich młodszych braci nieźle wystraszył, widać film niekonieczne dla tych mniejszych dzieci:)

LONGER_TOM

Tez mi sie z dziecinstwem kojarzy ;) ..............

alicja_g22

Mi również ten film kojarzy się z dzieciństwem, pamiętam jak pierwszy raz oglądałem go na kasecie VHS heh piękne to były czasy a film jednym z ich symboli jak dla mnie super!!!

ocenił(a) film na 9
PitSmokinShit

i mi również kojarzy się z dzieciństwem, oglądałem go wtedy kilka razy, juz niezbyt pamiętam, ale trzeba będzie przypomniec sobie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones