PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665}
6,8 259 578
ocen
6,8 10 1 259578
6,8 20
ocen krytyków
Jumanji
powrót do forum filmu Jumanji

Tam na górze do gatunków dodałbym jeszcze horror, ale to dotyczy tylko dzieci. Ja się tego filmu bałem...

truman_4

ja też się bałam, jak byłam mała. ^^
teraz widzę w tym komedię. ;p

ocenił(a) film na 7
oops_error

No właśnie... uspokoiliście mnie, bo myślałam, że to ze mną coś nie tak ;p Jak byłam dzieckiem to też się bałam. Dziś obejrzałam dla przypomnienia w TV i byłam pewna, że to jakaś inna wersja, bo dla mnie to też bardziej komedia była :)

ocenił(a) film na 10
Carmellia

bo jako dorośli inaczej odbieramy pewne rzeczy. ja np jako dziecko bałam się Alfa, wtedy był serio przerażający z wielkim włochatym pyskiem :)

ocenił(a) film na 7
panna_x_filmweb

Dokładnie tak. Szkoda tylko, że jako dzieci nie baliśmy się jakichś drobnych rzeczy typu zabawa na jezdni, skakanie z wysokości itp. Teraz jako dorośli absurdalnie boimy się niektórych prostych rzeczy. Przynajmniej ja tak mam ;p

ocenił(a) film na 10
Carmellia

bo nie znaliśmy konsekwencji tych czynów. żeby się tego bać, trzeba myśleć przyczynowo-skutkowo, a dzieci tego nie umieją. :) ja też tak mam, jak Ty.

panna_x_filmweb

I to jest smutne, bo dorosłemu jest trudniej czerpać radość z życia :(

ocenił(a) film na 9
truman_4

Sam jesteś"Horror" bieda, nędza i rozpacz... Pewnie się boisz własnego odbicia ;P

truman_4

To nie jest film dla dzieci - to po pierwsze. Po drugie trzeba by zdefiniować kiedy "kończy się" dziecko a "zaczyna" nastolatek. Wg mnie to film dla 11-12+. Jeśli byłeś młodszy niż 11 to faktycznie miałeś prawo się bać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones