PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665}
6,8 259 737
ocen
6,8 10 1 259737
6,9 21
ocen krytyków
Jumanji
powrót do forum filmu Jumanji

Tak się myślało w 1996 roku o tej aktorce jak pierwszy raz ten film oglądałem.

1 ) Jeśli by ci rodzice mieli zginąć czy na nartach nie w Kanadzie to by zginęli i
Alan z Sarah by tego nie zablokowali, ale całe szczęście film nie jest o
przeznaczeniu, fatum czy podróżach w czasie, jest po prostu familijny
2) Przy końcu Alan rozmawia z ojcem telefonicznie, jest już wiekowy,
ojciec żyje i ma się dobrze ponieważ wynika z rozmowy, że dalej
jest zainteresowany biznesem.

Film klasyka i tyle.

Irish_Americ

To ja też dodam swoją nieścisłość ;). Wróciłam do filmu po latach i przez cały seans zastanawiałam się nad czymś, co jako dziecku nie przyszło mi do głowy: dlaczego kwestia rzucania kośćmi przez kolejną osobę nie została jakoś lepiej.. hmm... obwarowana zasadami?
Chodzi o to, że przecież mogli rzucać jak najszybciej po sobie, wtedy plagi nie trwałyby tak długo, bo pojawiałyby się kolejne - i gra szybciej by się skończyła. Rozumiem, że wtedy nie byłoby filmu, ale myślę, że akurat ta kwestia mogła zostać jakoś lepiej pomyślana, np. następna osoba może rzucać dopiero, jak się jakąś plagę wyraźnie pokona (w filmie było różnie, zazwyczaj nie było ostatecznego zwycięstwa, tylko bohaterowie po prostu postanawiali, że teraz rzucą, a plagi jakimś dziwnym trafem akurat wtedy traciły na mocy).
A, no i jeszcze bardzo często bohaterowie mówili, że najpierw muszą wracać do domu, żeby rzucić kośćmi. Tak, jakby nie mogli rzucać od razu tam, gdzie są, żeby gra szybciej się skończyła...

Poza tym muszę powiedzieć, że jak na tamte lata, to chylę czoła przed twórcami efektów specjalnych ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones