PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665}
6,8 259 651
ocen
6,8 10 1 259651
6,8 20
ocen krytyków
Jumanji
powrót do forum filmu Jumanji

Przesadzacie

ocenił(a) film na 10

Oglądam ten film co roku i co roku podoba mi się tak samo. Mówcie co chcecie film jest po prostu
dobry. Nie jest to jakaś nowa produkcja więc nie można od niego wymagać zbyt wiele. Gdy tylko
widzę w telewizji reklamę, że niedługo Jumanji, cieszę się jak dziecko. I siadamy całą rodzną i go
oglądamy. Film jest świetny :)

ocenił(a) film na 9
kosmoloka

Popieram. Film jest rewelacyjny, ma klimat i może teraz robi się lepsze efekty, to i tak dzisiejszym CGM daleko do tego filmu. Postanowiłem dać ocenę 9, ponieważ za każdym razem, gdy obejrzę Jumanji podoba mi się bardzo.

ocenił(a) film na 8
chemas

Ale z tego co widac, to dales ocene 7 :P

Film ma prawie 19 lat, a ja tez zawsze z przyjemnoscia go ogladam :)

ocenił(a) film na 9
maryou5h

a sorki, faktycznie, to stara cena, zdaje się, że system nie zaakceptował zmiany, albo ja coś pokręciłem, już zmieniam ;p

ocenił(a) film na 9
kosmoloka

Zgadzam się. Dałam 9 bo film nawet po latach się broni. Jest rewelacyjny, nic nie traci na aktualności. Opowiedziana historia jest interesująca, nowatorska, a i efekty specjalne nadal aktualne, nie budzą śmieszności. Dziwi mnie ocena 6,8.

kosmoloka

U mnie to samo.:) Uwielbiam ten film i wg mnie zasługuje na 9. Co roku oglądam i nigdy mnie nie nudzi. Efekty nie są takie jak np. w Avatarze, ale przecież ile ten film ma lat! Na tamte czasy to bylo coś, a teraz nadal się go ogląda z wielką przyjemnością. :)

ocenił(a) film na 10
canditti

zgadzam się w 100%

kosmoloka

Dziwne, bo wg mnie się zestarzał i jak obejrzałam go teraz ponownie po latach, to już w ogóle mi się nie podobał. Efekty słabe i kiczowate, gra aktorska też jakoś nie powala, klimatu to już wcale nie odczułam, a przede wszystkim nie umiałam wykrzesać z siebie sympatii do bohaterów, zwłaszcza do Alana Parisha zarówno tego dorosłego jak i dzieciaka. Kontynuacja z 2017 podobała mi się bardziej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones