PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665}
6,8 259 578
ocen
6,8 10 1 259578
6,8 20
ocen krytyków
Jumanji
powrót do forum filmu Jumanji

i chce Jumanji 2

Sebastian_20

mam na imię Tomek i również szukałem czegoś a la Jumanji 2 i ...... znalazłem!

Zathura --> http://www.filmweb.pl/Zathura.Kosmiczna.Przygoda

ocenił(a) film na 7
kissman

To jest o milion razy gorsze od jumanji!

ocenił(a) film na 8
Dragit17

Mam na imie Dawid,i wątpie,że będzie jumanji 2 ewentualnie jakiś kiepski remake.

Dragit17

heh, jest gorsze to fakt! ale i tak da się obejżeć!

P.S. mam na imię Tomek :)

ocenił(a) film na 6
Dragit17

Mam na imię Sradosław i przyszedłem się poczepiać :(

coś milion razy lepsze lub coś o milion lepsze

ocenił(a) film na 7
Sebastian_20

lol ale śmiechłem

ocenił(a) film na 8
mk34

Co oznacza zwrot-"śmiechłem"?

ocenił(a) film na 6
Berith7777

dołączam się do prośby o wytłumaczenie.

ocenił(a) film na 8
jarken

;) Jak widze tego typu "słowa" to nie wiem czy śmiać sie czy płakać.-pozostaje jedynie zażenowanie.

ocenił(a) film na 8
jarken

Zostalismy poinformowani co oznacza zwrot:"śmiechłem".

Berith7777

Śmiechłem - suuper. TAk jak popaczać!
MAm na imie Piotr, mam 60, chce II Jumanji!! Hej!

ocenił(a) film na 9
Berith7777

Zaśmiałem się geniuszu...

ocenił(a) film na 8
kryszti

Nie wierze,że mi ktokolwiek odpisał heheheh.To napisz przy okazji w jakim słowniku znajde takie słowo.

ocenił(a) film na 9
Berith7777

A co ma do tego słownik?

ocenił(a) film na 8
kryszti

Zupełnie nic.Przerazające.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Berith7777

Przerażające to jest że zabraniasz przekręcania słów, oczywiście ,że nic do tego nie ma słownik, bo to jest przekręcanie słowa a błąd

ocenił(a) film na 8
kryszti

Niczego niezabraniam.

ocenił(a) film na 9
Berith7777

nie zabraniam piszę się oddzielnie i to jest przykład błędu

ocenił(a) film na 8
kryszti

Masz racje.Jest to błąd,ale nie kaleczenie mowy polskiej.

ocenił(a) film na 9
Berith7777

to ja już wolę kaleczenie niż błędną pisownię

ocenił(a) film na 8
kryszti

Ok-powodzenia.

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Aha,jesli popierasz poprawną pisownię,to dla twojej wiadomości,zdanie zaczyna sie od dużej litery;)

ocenił(a) film na 9
Berith7777

nie działa mi shift za bardzo, dla twojej wiadomości mówi się z wielkiej a nie dużej... po prostu jakiś dziwny jesteś czepiasz się nie wiadomo czego

ocenił(a) film na 8
kryszti

Dobra -wystarczy.

ocenił(a) film na 9
Berith7777

mam nadzieję,że się czegoś nauczyłeś

ocenił(a) film na 8
kryszti

Nie.Widze to juz od jakiegoś czasu,że młodzi ludzie coraz częściej zastepują słowa jakimiś zniekształconymi,zmutowanymi formami z du**(a raczej z internetu)wzietymi.A ty mi mówisz,że sie czepiam.Nie jest tobie wstyd tak rozmawiać(od razu zaznaczam,że mi jest wstyd gdy popełnie błąd w pisowni),przeciez to nie jest śmieszne,zabawne,tylko i wyłącznie żałosne.Przykład coraz wiekszej ignorancji ze stroy ludzi.A ty jeszcze beszczelnie napiszesz mi,czy ja sie czegoś nauczyłem-tak bardzo by twoje ego ucierpiało jesli niezakończyłbyś tej rozmowy,wstawiając swoje idiotyczne pytanie?Powodzenia zycze i 'ŚMIECHAJ' dalej,skoro uwazasz,że wszystko jest ok.

ocenił(a) film na 6
Berith7777

wyszłem, przyszłem, ruła zamiast rura, zagramanica zamiast zagranica i kurva winda zamiast Windows. Osobiście doprowadza mnie to do wewnętrznego wrzenia. Takich przykładów jest cała masa. Choćby to śmiechaj czy lowciać albo jeszcze lofciać, albo kurva LoFcIaĆ. Nie lubię też popularnego "sorry", które jest używane bo masa ludzi nie umie się przyznać do błędu i wypowiedzieć tak "upadlającego" ich słowa PRZEPRASZAM. Żyjemy w Polsce, mówmy po polsku.
@kryszti
poprawiasz Berith7777 ale pomimo błędu "niezabraniam" nie przeszkadza to w przeczeniu tego. Zniekształcenie słowa np. "przeinstaluj mi winde", jest niezrozumiałe. Czasami czytając niektóre wypowiedzi, na niektórych dużych forach muszę się domyślać o co chodzi.
Ale może skończmy temat, może to ja w tym przypadku jestem konserwatywny i nie znam się, czasy się zmieniają a narzekający jarken się starzeje :)

ocenił(a) film na 8
jarken

Solidnie juz mnie wymeczyła ta dyskusja z poprzednikiem,która i tak za długo trwała.A propo "sorry"-mam to samo zdanie.Szczególnie w zyciu codziennym,tak jakby słowo "przepraszam" było dla młodych przejawem słabosci,a "kozackie' słowo w języku angielskim czyms całkowicie świetnym i na miejscu,a wcale tak nie jest.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Berith7777

Poj*bani jesteście, ale najważniejsze ,że się w "realu" nie zadaję z ludźmi którzy się czepiają takich głupot... czyli niczego się nauczyłeś... trudno, nie przeszkadza mi że gdzieś tam w internecie są takie czubki

Berith7777

Kiedyś prof. Miodek zauważył, że polski przetrwał już różne napływy neologizmów, np. z łaciny, i jakoś sobie z tym poradził, więc pewnie z angielskim będzie podobnie. I myślę, że ma rację i nie ma co dramatyzować.

ocenił(a) film na 8
kalakala

Penie tak,ale gdy cie coś swędzi to sie drapiesz.

ocenił(a) film na 6
Berith7777

Tak bardzo cię boli używanie sława sorry ,ale "kozackie" ok już Ci pasuje ?
Ja nie lubię kiedy ktoś wytyka coś komuś ,ale sam robi to samo...
Tak samo to doczepienie się "śmiechłem" bo przecież czegoś trzeba. Nikt przez to nie umrze, Sam tego nie pochwalam ,ale nie jestem paniusią z salonów i wysypki nie dostanę. A niektóre zniekształcenia bardzo pomagają w szybszym komunikowaniu się tylko trzeba umieć korzystać z nich z rozwagą.

Berith7777

Wejdż na INNE, zadaj pytanie, dostaniesz kilka tekstów i przestaniesz zadawwaać takie pytania.Hej!

ocenił(a) film na 8
Sebastian_20

Mam na imię Ola i bałabym się o kolejną cześć tego filmu.
Dużo filmów 'padło" w kolejnych częściach, czasem lepiej jest żeby pierwsza cz. została nam w pamięci dobrze zapamiętana niż marudzić, że druga cześć nie dorównała poprzedniej :))

olla_92

Mam na imię Martyna i podzielam twoje zdanie. Obawiam się, że druga część okazałaby się kompletną porażką pod wieloma względami.

Sebastian_20

Masz na imię Sebastian?? Ale na pewno?? Ten nick jest taki mylący...

ocenił(a) film na 9
dawo160496

Mam na imię Frodo i chcę Jumanji 2

ramzesik

My name is Darth Vader and come to the Dark Side !

ocenił(a) film na 8
Sebastian_20

...a ja jestem Asia, i chyba nic nie chcę. ;P

nova012

Ech... wszyscy się przedstawiają, to i ja też. A co...
Mam na imię Michał i pozdrawiam wszystkich. :)

ocenił(a) film na 9
nova012

A ja jestem Łukasz i chcę zagłady ludzkości

ocenił(a) film na 8
kryszti

każdy ma swoje paranoje. ;)))

ocenił(a) film na 9
nova012

nom :) Jednak nie musisz się martwić jestem zbyt leniwy by zniszczyć ludzkość, a tak poza tym to zostawiłbym z 10 % ludzi :P

ocenił(a) film na 8
kryszti

uff, to w porządku, bo bardzo mnie przestraszyłeś. myślałam, że Ty tak naprawdę... ;)

ocenił(a) film na 9
Sebastian_20

Natknąłem się na newsa że remake Jumanji jest na poziomie prac wstępnych.

użytkownik usunięty
Sebastian_20

A ja mam na imię Marcin i chce mi się pić.

ocenił(a) film na 8

mam na imię Bartek i mam 0.5 L dobrej wódki.

użytkownik usunięty
mattonit

Mam na drugie imię Rafał (heh heh) i... dajesz.

Mam na imie Piotr, i mam 0,7 whisky ! Hej!

Sebastian_20

a ja mam na imie Michal i chce centymetrowy plaster salcesonu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones