PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192580}
7,2 126
ocen
7,2 10 1 126
Jumeogi unda
powrót do forum filmu Jumeogi unda

Zbyt Średni

ocenił(a) film na 5

Widziałem i sie nudziłem na nim. Schemat jest oklepany. Dwie rózne historie dwóch stoczonych ludzi z czego jeden to srebrny medalista a drugi to miejscowy zbir, który w trafia za kratki gdzie uczy się boksować. Film nie jest zajebisty jakis i pewnie usypiałem dlatego na nim bo spodziewałem się czegoś w stylu Baramui Fighter. Zawiodłem się jednak. Tematyka boksu również nie jest mi interesująca, natomiast walki w tym filmie to dno zdeczka. Nie spodziewam się oczywiście matrixa ale nawalanki te sa odwalone już byle jak, zero w nich polotu. Million Dollar Baby pomimo, że jest dramatem to tam wyglądąło to DUŻO lepiej. Mi się film ogólnie nie podobał zbytnio. Nie jest to żaden hit i nie wzbudził we mnie emocji dlatego, że jest dużo filmów z podobną tematyką o upadku i powstaniu człowieka. Jeśli ktoś ogólnie lubi oglądać dramaty nawet te przeciętne to niech sięgnie po to, ale bardziej wymagającym teg nie polecam.

vargadamasta

gdzie oglądałes ten film? ja mam go na kompie ale nie mam do niego polskich napisów.

ocenił(a) film na 5
quwa

ten film oglądałem owszem na kompie z english subami.

ocenił(a) film na 9
vargadamasta

Jak dla mnie świetne kino! Bardzo wciagający film, Min-sik Choi nie zawiódł :) Ja osobiście film bardzo polecam ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones