PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260510}
8,5 84
oceny
8,5 10 1 84

Jumping Off Bridges
powrót do forum filmu Jumping Off Bridges

... w jaki sposób zdobyliście ten film? :)

elfka77

Dobre pytanie, nie mogę go nigdzie znaleźć. Czy ktoś w ogóle oglądał ten film w Polsce? Był u nas wyświetlany?

ZebowaWrozka

Boję się, że chyba nie :(
Nie mogę go dostać w żadnym sklepie ani wypożyczalni :(

elfka77

Co za pech... Nawet w internecie nie ma...

ocenił(a) film na 7
ZebowaWrozka

Jest w necie, poszukaj w torrentach. Co prawda wersji z napisami polskimi raczej nie znajdziesz.

Clandestina

Napisy to nie problem akurat. Można zrobić, albo oglądać bez.

ocenił(a) film na 7
ZebowaWrozka

Fakt, film nie miał premiery w Polsce, nigdzie nie można go dodatkowo nabyć, chyba, że przez oficjalną stronę, tam można kupić DVD za $25.00 z nawiązką oczywiście do Polski ...

Ja film ściągnęłam z torrentów w wersji angielskiej oczywiście, napisów nigdzie nie ma, ale film jest całkiem zrozumiały i osoba znająca dobrze angielski nie powinna mieć większych problemów, można dodatkowo ściągnąć napisy w wersji angielskiej dla ułatwienia, albo się trochę pomęczyć i samemu zrobić tłumaczenie, ale wtedy nie będzie przyjemności z oglądania ...

Michael Emerson zagrał po prostu świetnie, wkurza mnie tylko, że zrobili z niego takiego dziadka ;) Wiem, że na potrzeby filmu, ale facet, jak na swój wiek nieźle się trzyma, zwłaszcza widzimy to w Lostach, nawet w produkcjach późniejszych, np. Ready? Ok! Warunki i warsztat aktorski to on ma ;) Ale i tak obstaję przy swoim, że najlepiej wypada w rolach enigmatycznych psycholi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones