PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654721}

Jupiter: Intronizacja

Jupiter Ascending
5,3 72 055
ocen
5,3 10 1 72055
4,4 9
ocen krytyków
Jupiter: Intronizacja
powrót do forum filmu Jupiter: Intronizacja

Bardzo dobrze bawiłam się na tym filmie. Oglądałam go już z 10 razy i za każdym razem mi się podoba. Fakt są rzeczy, które przeszkadzają typu słabo rozwinięta fabuła. Jak dla mnie powinni z tego zrobić 2 lub 3 filmy aby na spokojnie opowiedzieć fabułę w ciekawy sposób. Wątek Caine i Jupiter bardzo mi się spodobał ale było go zdecydowanie za mało. Ich relacja mogłaby być bardziej rozbudowana i wprowadzająca w napięcie. Podoba mi się sposób w jaki Caine jest powściągliwy. Zrobili z niego łowcę z prawdziwego zdażenia. Jego postać jest naprawdę intrygująca i uważam, że lepszego aktora nie mogli dobrać. Channing idealnie wpasowuje się w klimat akcji. Co do aktorki grającej Jupiter także nie mam większych zarzutów choć mogła niektóre sceny dużo lepiej zagrać.
Nie pogardziłabym 2 częścią a nawet i 3 gdyż motyw filmu jest naprawdę fajny i wciąga gdyby nie pobieżnie opowiedziana fabuła.
Jak dla mnie film świetny, sceny walk, surfowania w powietrzu i lotu statkami naprawdę świetne. Szkoda, że nie zobaczymy kolejnej części bo z chęcią zobaczyłabym głównych bohaterów w dalszej akcji, która także rozwinęłaby ich relacje. Jak dla mnie film bardzo dobry choć niedoceniony.

ocenił(a) film na 8
Ariom_Laprasa

Ja oglądam za każdym razem jak się trafi w tv.To jest naprawdę kawał dobrego kina rozrywkowego.Podoba mi się oryginalna strona wizualna i sama historia ,która jest całkiem sensowna.A Eddie Redmayne jest po prostu rewelacyjny.Żałosny i straszny równocześnie.

ocenił(a) film na 6
Ariom_Laprasa

Ja właśnie sobie odświeżyłem ten film i faktycznie jest tu jakiś problem z fabułą (choć z drugiej strony takie gwiezdne wojny nie mają żadnej sensownej fabuły a i tak mają rzesze zwolenników). No ale zgadzam się że dobrym pomysłem byłoby zrobienie 2 filmów, to by rozwiązało chyba sprawę. Szczególnie gdy akcja skacze ze ślubu z Abrasaxem do porwania rodziny Jupiter przez jego brata. To dzieje się tak szybko że wygląda jakby film był pocięty.Jeśli chodzi co Milę Kunis to nie przekonuje mnie zupełnie, mogliby dać inną aktorkę.Tak czy inaczej film technicznie jest zrobiony dobrze. Trafił jednak na półkę niedocenionych dzieł.

ocenił(a) film na 5
Ariom_Laprasa

Dla mnie najgorsze w tym filmie jest to że prawie co chwilę coś się dzieje w ostatniej chwili, w ostatniej sekundzie, o mały włos itd. Jest to strasznie irytujące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones