PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758909}

Jurassic World: Upadłe królestwo

Jurassic World: Fallen Kingdom
6,0 74 167
ocen
6,0 10 1 74167
4,5 18
ocen krytyków
Jurassic World: Upadłe królestwo
powrót do forum filmu Jurassic World: Upadłe królestwo

4/10

ocenił(a) film na 4

Jestem rozczarowany. Czekalem by obejrzec ten film naprawde dlugo, bo nie mialem czasu, dzisiaj do niego przysiadlem, i co? Wielkie, no wlasnie nic! Nie czulem jakiegos niepokoju, muzyka nie wywolala we mnie drzenia, nie czulem tego punktu kulminacyjnego, dinozaury byly takie... zbyt dinozaurowate, nie bylo w nich nic takiego swiezego, co by mnie zaskoczylo. I tak jak wiekszosci, mnie rowniez najbardziej poruszyl moment pokazania smierci jednego z dinozaurow na wyspie.
Duzo glupich i nielogicznych scen, gdzie myslalem ,,to moglo byc tak, tamto tak’’.
Wszyscy zli bohaterzy umarli, co mnie troche rozdraznilo, bo mogli zrobic cos innego. Wszyscy dobrzy bohaterzy przezyli, co rowniez mnie zirytowalo, bo znow mozna bylo zrobic cos innego.
Oczywiscie ludzie kupujacy te zwierzeta srali w gacie, jak zaatakowal ich dinozaur prawie ludzkiej wielkosci... to po co oni chcieli miec takiego jednego, wiekszego i grozniejszego?
Chcialem jeszcze cos napisac, co mnie rozbawilo, ale fakt, ze tego nie pamietam jest odpowiedzia czy ten film jest dobry :)
4/10
Mimo wszystko 1 mu nie dam, bo efekty i sama kreacja dinozaurow bronia te szmire.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones