PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758909}

Jurassic World: Upadłe królestwo

Jurassic World: Fallen Kingdom
6,0 74 112
ocen
6,0 10 1 74112
4,4 17
ocen krytyków
Jurassic World: Upadłe królestwo
powrót do forum filmu Jurassic World: Upadłe królestwo

Aukcja żenady

ocenił(a) film na 5

Pękałem ze śmiechu podczas tej aukcji dinozaurów. Jak zadowalają ich takie drobne, to zdecydowanie powinni zmienić branżę. Za 10 milionów to nawet Krychowiaka kupić nie można. A tam później się podniecali tymi 28 milionami dolarów, to za tyle przeciętnego obrońcę w Premiership się kupuje. Gdyby im powiedzieć, za ile Neymara zapłacono, to by ten miliarder stwierdził - "je..ć dinozaury, przerzucamy się na piłkę nożną".
Te niskie kwoty to potwierdzenie, że sam film jest dla motłochu bez wyobraźni, co na nich działają tego typu deklaracje.

ocenił(a) film na 8
Roy_v_beck

Nie wiem,jak oni rzekomo mieliby dojść do tych fortun...

ocenił(a) film na 5
kinoman02

Np. nie wydając zbyt wiele na nieprzydatne do niczego dinozaury i inne zabawki ;)

ocenił(a) film na 8
pattymatheson

Chodziło mi o tych,którzy robili tę aukcję.
Przy kosztach tej całej wyprawy,wynajęcia sprzętu,ludzi i transportu,to nie wiem,czy coś w ogóle na tym zyskali.

ocenił(a) film na 7
Roy_v_beck

dinozaury w tym świecie nie robią już na nikim wielkiego wrażenia . W "Jurassic World" było powiedzie że wskrzeszenie dinozaurów było niczym "magie" a teraz nie robią większego wrażenia niż Słoń ,stąd tak niskie ceny, tym produkt staje się powszechniejszy tym niższa cena . Tacy są ludzie , wszystko nam się kiedyś znudzi .

ocenił(a) film na 8
Roy_v_beck

Chociaż za 10 mln $ Krychowiaka kupić nie można,ale można za to kupić 150 czołgów t-55. Albo 1000 karabinów snajperskich.
Ceny za piłkarzy to kompletna abstrakcja i nie warto o nich myśleć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones