PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758909}

Jurassic World: Upadłe królestwo

Jurassic World: Fallen Kingdom
6,0 74 112
ocen
6,0 10 1 74112
4,4 17
ocen krytyków
Jurassic World: Upadłe królestwo
powrót do forum filmu Jurassic World: Upadłe królestwo

Byłem na Jurassic World Fallen Kingdom i jestem bardzo rozczarowany. Postacie nic nie wnoszą do fabuły teraz ani do przyszłości seri. Nie ma między nimi żadnej „chemii”. Nie ma „chemii” między Blue i Owen’em chociaż na tym film miał się opierać. Nie ma „chemii” z Indoraptorem. Wcale nie jest lepszy od Indominusa. Ten film to wielkie zero. Nie warto iść i płacić za bilety. Postacie nie robią nic co by miało posunąć uniwersum do przodu. I nie ma nic co powinno być. Mieli okazje rozwinąć postacie ale niestety twórcy mają to wszystko w dupie. Woleli zrobić film dla dzieci. Ten film powinien mieć poważną , dojrzałą i odważną fabułę ze wszystkimi realnymi elementami. Fabuła ma dużo błędów i braków. Z działań postaci nic nie wynika , nie ma żadnych konsekwencji z zaistniałych tam sytuacji. Jestem wściekły i rozczarowany , to „gówno” nie zasługuje na nic. Cała historia jest słaba, sztuczna i nie przemyślana. Zachowanie postaci wobec siebie, zwierząt i wszystkiego, co się wokół dzieje, to skandaliczna, krytyczna porażka. Twórcy nie zachowali nawet podstawowego realizmu. Moja ocena to 1/10.

REJVEX14

XD widac ze jetes dzieciakiem... Film 1/10?? hmm Pewnie slabe efekty specjalne.... Po co klamiesz ze nie warto na to isc?? Nikt normalny nie ocenil by tego na 1/10... 1/10 to (gowianie filmy) Ale dlaczego nie, przeciez wolisz zanizyc ocene bo tak lubisz... ''Ten film to wielkie zer"- zero jak twoj komenatrz... Bledy w filmie??? A widziales film bez bledow ? XDD Historia sztuczna?- no przeciez bo ratowanie dinozaurow od smiercie w wulkanie jest sztuczne.... ja daje 7/10- zadnego filmu nie ocenilem na 10/10 bo takiego nie ma, ale ty dajesz 1/10 filmowi na ktory warto isc, bo fajny. Duzo sie dzieje, dobre efekty specjalne, fabula wg mnie ujdzie.

MrPawex

Wiem jak powinien wyglądać film z tej seri bo jestem fanem. Napewno nie tak. Chceż o tym pogadać , to ci wszystko wyjaśnie.

MrPawex

I nie , nie jestem dzieckiem. A o efektach wizualnych przecież nic nie pisze ,to o co ci chodzi ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones