PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804059}
5,2 25 524
oceny
5,2 10 1 25524
3,6 14
ocen krytyków
Jurassic World Dominion
powrót do forum filmu Jurassic World Dominion

To będzie najgłupszy film z całej serii. Samo założenie, że duże drapieżne dinozaury będą sobie biegać swobodnie w miastach i na prerii jest najdurniejszym pomysłem w historii kina. Samo założenie, że nie zostałby natychmiast unicestwione jest idiotyczne. Rozumiem, że żadne z państw dotkniętych nie dysponuje potencjałem militarnym, policją, systemami obronnymi itp. I nic z tego, że prymitywni ludzie za pomocą drewnianych włóczni i kamiennych grotów przyczynili się do wymarcia niektórych przedstawicieli mega fauny 40 tysięcy lat temu.

Ezo_Okami

Rosja udowodniła, że potencjał militarny jest goovno warty. Ukraincy załatwiają ich kamieniami i patykami., to co dopiero by potrafiły dinozaury ;)

ocenił(a) film na 5
spiderboy

Rosja chce żebyśmy tak myśleli i jak widać udaje im się to...

Lestat_18

Rosja to banda przygłupów, ale udają lwa, jak widać (wg takich jak Ty) udaje im się...

spiderboy

A dlaczego tak jest? Bo komunizm. Ideologia wywyższania biedoty doprowadziła w Rosji do unicestwienia szlachty, inteligencji, ten kraj sam sobie wyciął mózg

rajzain

I dokładnie to samo jest u Nas w Polsce.

ocenił(a) film na 2
Heller1304

Szlachta stanowi siłę przywódczą w państwie, o ile nie ulegnie degeneracji. Niestety, ale nasza szlachta zdegenerowała się dawno temu. Zaczęła utożsamiać interes całego kraju z własnym interesem i blokowała rozwój innych stanów, a nawet władzę króla. To doprowadziło do upadku państwa.

spiderboy

przyglupem jestes ty, piszac o rosji, wojnie, na temat polityki, gdzie tu sie ocenia filmy

Kib_Ol

O! ruski troll aż założył konto, bo się obraził. Chacha. Co boli, że z małym państewkiem nie możecie sobie poradzić?

spiderboy

Gorsze od ruskich trolli są tylko lizodupy UPAiny którzy w amoku krzyczą ''slava Ukrainie'' a po nich są tylko lizodupy USA i jej polityki ''demokracji''

Jim_Bet

nic gorszego od was ruskich nie ma

Jim_Bet

nic gorszego od was ruskich nie ma i nie trzeba byc jasnowidzem, by wiedziec, ze to juz wasz koniec

Jim_Bet

nic gorszego od was ruskich nie ma i nie trzeba byc jasnowidzem, by wiedziec, ze to juz wasz koniec

ocenił(a) film na 2
Lestat_18

I co Lestat? Nadal tak mamy myslec? Zbliza sie polowa maja XD

FireJach

Rosja już zaraz rzuci rzut elitarnych sił, już za chwilę... xD

spiderboy

o czym ty piszesz pajacu, nie mieszaj polityki w ocenianie filmow

Kib_Ol

nie pisz mi co mam robic ruski trollu, pajacami jestescie wy, ze wierzycie putinowi a on ma was tylko za mieso armatnie, zalosny narod

ocenił(a) film na 2
spiderboy

Ruskich nie lubię, ale nie należy ich nie doceniać. Ich propaganda i wywiad są niestety na wysokim poziomie, a okrucieństwo i grabież mają we krwi. Walczmy z nimi w inteligentny sposób.

ocenił(a) film na 3
spiderboy

To, że Kib_Ol nie ma ochoty czytać o polityce na portalu filmowym nie czyni go z automatu ruską onucą. Też przesadnie sie nakręcasz. Politykowania mamy za dużo w przestrzeni publicznej.. Fajnie jest czasem odskoczyć.

ocenił(a) film na 5
spiderboy

Mało wiesz w nogach śpisz. Rosja walczy na Ukrainie z całym zachodnim światem i 20stoma tysiącami najemników z całego świata. Dostają ogromne partię broni aby tylko zadawać jak największe straty napastnikowi. Gdyby nie NATO ukraina już dawno była by podbita. Swoją drogą chwała za to, że się bronią w interesie Polski jest aby Ukraina wygrała tą wojnę.

rednosewwa

Porównaj wielkość kraju i zasobność finansową i ludzką. Także nie przesadzajmy, wielka, dumna Rosja nie zrobiła blitzkriegu jak chciała, ździebko się zdziwili. A potworność ich zbrodni jest niewyobrażalna.

spiderboy

Rosja nie ma armii. Jak mawiał Napoleon Do wojny są potrzebne 3 rzeczy pieniadze, pieniądze i pieniądze. W Rosji jest bieda. Kraj jest rozgrabiony. Jak by nie ropa i gaz to już inna dawno nie było by tam niczego.

spiderboy

Gdyby nie wsparcie militarne calego swiata to Ukraina miesiaca by nie wytrzymala.Wierz dalej w bajeczki.

spiderboy

tak ich załatwiają że wojenka ciągle trwa... a ruskie korzystają :P

Ezo_Okami

Kopacz kamieniami rzucała tak było...

ocenił(a) film na 3
Kodak_CK

Ponoć zabiła Spinozaura trafieniem w głowę. Potwierdził to koordynator

Buker7

Śmichy hihy, ale są dowody, że przodkowie Kopaczki tak walczyli. Pamiątki rodzinne. Ludzie i dinożarły żyli w tych samych czasach, bo niektóre nie wymarły i dopiero kamieniacy je wytępili.

ocenił(a) film na 3
Uh_Huh

Eee tam, przodkowie Kaczorka udowodnili dinozaurom, że są z gorszego sortu i dlatego wyginęły. Koty są ok.

ocenił(a) film na 7
jos_fw

Nie wiem po co "kaczora" wprowadzasz w temat, skoro śmieszki z Kopacz wynikają z tego, że sama publicznie ogłosiła w wywiadzie tą tezę wspomnianą przez "Uh_Huh".

ocenił(a) film na 3
Icariusz

Odpowiedź jest prosta - bo mnie bawi. Bardziej niż Kopacz.

jos_fw

Ja tam do fascynacji "kaczorem" nic nie mam. Jedni kochają "Jarka" inni "Donka". W sumie mnie te miłości też bawią bardziej niż Kopaczka, bo ta to rozumu nie ma.

ocenił(a) film na 3
jos_fw

Odpowiedź jest prosta - pewnie głosowałeś na Kopaczową :D Musiał się znaleźć ktoś kto odbije piłeczkę, bo zabolały heheszki z debilnych platformiaków :D

ocenił(a) film na 3
Buker7

Tak, platformiaki debilne, ale co powiedzieć o pisiorach. No brak słów na opisy ich debilizmu.

ocenił(a) film na 3
jos_fw

Fakty są takie że to Kopaczowa przyczyniła się do wyginięcia dinozaurów, nie żadne kaczory których wtedy nie było na tej planecie.

Ezo_Okami

Na pewno nie będą biegać w Oklahomie.

Ezo_Okami

Doszukiwanie się sensu w Jurrasic World…
To zawsze było kino popcornowe.

Blutschande

Popcornowe nie znaczy kretyńskie :)

użytkownik usunięty
Ezo_Okami

Mam nadzieję, że tak samo płakałeś, kiedy w Parku Jurajskim z 1997 tyranozaur biegał sobie po mieście.

ocenił(a) film na 7

Tam uciekł z niewoli i go ścigali i wywieźli. W tym filmie natomiast tolerują dinusie i te sobie swobodnie po miastach i różnych miejscach publicznych chodzą xD To jest tak głupie i nierealne, że szkoda gadać.

użytkownik usunięty
Icariusz

Ale jednak widzę, że ci się podobało, bo film oceniłeś na 7/10.

ocenił(a) film na 7

Mój komentarz do oceny:
"Cóż, po poprzedniej odsłonie jest znacznie lepiej. Ale sama próba uwiarygodnienia rozmnożenia dinusiów i życia z nimi na cały świat? Nieudana. Tu ocena 1/10."

Ezo_Okami

ten film to gniot jakich mało. najgorszy z serii.

Ezo_Okami

Plus, te wszystkie dinozaury które opanowały świat i stanowią zagrożenie dla ludzkość, uciekły z piwnicy nieświadomego miliardera. Ile tych dinozaurów tam musiało być, bo z finału Fallen Kingdom wyglądało mi to na maks 20. No i jeszcze sceny ze zwiastunów, w których to dinozaury swobodnie biegają sobie po zaśnieżonych terenach Alaski. Nie jestem paleontologiem, ale naprawdę nie wydaje mi się, aby prehistoryczne gady gnały tak chętnie do terenów z temperaturą poniżej 0°. Ja wiem, że to jest tylko film, na dodatek nastawiony na rozrywkę, ale to nawet nie jest spójne w ramach tej serii filmowej.

ocenił(a) film na 3
Ezo_Okami

ktoś tu ogląda krytycznego pijaka ;)

ocenił(a) film na 4
Ezo_Okami

redakcjo Filmweb ile wam zapłacili od Jurrasic World dominon, że jeszcze recenzji nie napisaliscie? Bo tak to piszecie zawsze na kilka dni przed premierą

sampras96

brawo

Ezo_Okami

Lewaki zabroniły strzelać do dinozaurów, więc się rozbestwiły i pokonały rase ludzką. W sumie ma to sens:)

Ezo_Okami

Chodzi oto, że to świat bezwzględnych obrońców zwierząt, po prostu wygrali i masz babo placek. :D t-rexy biegające tu i tam. :D

ocenił(a) film na 2
kamilos56

I tak kończą się rządy ogłupionego motłochu. Morderców nie można skazywać na śmierć, bo to wciąż ludzie. Dinozaurów nie można odstrzelić, bo to żywe istoty. Istne wariactwo.

ocenił(a) film na 10
Ezo_Okami

Nie mogę xd weź się zastanów, to jest tylko film... Jak bardzo prawdopodobne byłoby przywrócenie dinozaurów do życia, otworzeniu parku z nimi i udawaniu, że ma się nad nimi kontrolę??? Film to film, zwykła fikcja. Seria od początku jest nierealna, a Ty dopiero na trzeciej części drugiej serii się o tym przekonujesz???

daria34

W takim razie równie dobrze mogli zrobić, że dinozaury mają wbudowane lasery albo że te najbardziej paskudne zostają wybrane na następną kadencję do sejmu, bo to tylko film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones