PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804059}
5,2 25 556
ocen
5,2 10 1 25556
3,6 14
ocen krytyków
Jurassic World Dominion
powrót do forum filmu Jurassic World Dominion

Ja także tego nie wiedziałem, dopóki nie poszedłem na najnowsze, wybitne dzieło światowej kinematografii pt. "Jurassic World: Dominion".

A może warto wiedzieć takie rzeczy, bo licho wie, czy jacyś "chińscy" jajogłowi naprawdę "za niedługo" nie "wyklonują" potworów z przeszłości? Z nimi nigdy nic nie wiadomo...

Tak więc zapamiętaj dobrze.

Załóżmy, że w twoim tartaku zalęgły się kilkudzięsięciotonowe "diplodoki" - jeden bezczelnie przechadza się po terenie, żeby odciągnąć uwagę od drugiego - swojego kumpla, który w tym czasie sprytnie przycina komara, skitrany za sągiem drewna, udając hałdę śniegu.
Jak się pozbyć tych wielkich skurczybyków?
To nic trudnego. Wystarczy odpalić racę i wymachiwać nią na lewo i prawo, a gigantyczne stwory, nie mając wyboru, będą musiały gapić się na racę i podążać wszędzie tam, gdzie z nią pójdziesz. W ten sposób bez problemu się ich pozbędziesz.

Jeśli natomiast zaatakuje cię Gigantozaur, wystarczy wystrzelić racę, a on nie będzie miał innego wyboru, jak porzucić polowanie na ciebie, żeby gapić się na lot racy ku niebu. W ten sposób będziesz miał dość czasu, aby się przed nim schować. Nie pytaj! Tak, kurnia, mają danozaury i nic na to nie poradzą, że muszą gapić się na race.

Ale co jeśli nie masz przy sobie racy? Czy masz przesrane?

Otóż nie, Jurassic World jest przyjazny tobie.:)

Brak racy, to także nie problem, bo jeśli akurat atakuje cię jakiś dinozaur, a ty nie masz przy sobie racy, to wtedy... wyciągnij przed siebie rękę! Natychmiast przerwie szarżę i będzie stał i gapił się na ciebie jak debil, co da ci czas na obmyślenie spadanka z niekomfomfortowej sytuacji.

Seri to takie proste.

Tak więc nie bój się dinozaurów, hipnotyzuj je prostymi sposobami, żeby uniknąć zagrożenia. A przynajmniej tak twierdzą (jak się wydaje, nie do końca sprawni umysłowo) twórcy JW: Dominion.;)

gienek1

Słuchaj, wszystko by się zgadzało poza jednym szczegółem:) nikt z nas nie żył z dinozaurami i w sumie to skąd wiesz że nie dałyby się tak hipnotyzować xD pewnie że to na potrzeby filmu takie sceny, ale akurta tego się czepiać?cholera wie jak one się zachowywały i jakby się zachowywały w takim środowisku z ludźmi. Takze mniej filozofii, to tylko film akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones