PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804059}
5,2 25 651
ocen
5,2 10 1 25651
3,6 15
ocen krytyków
Jurassic World Dominion
powrót do forum filmu Jurassic World Dominion

Niestety zwiastun jest bardzo rozczarowujący.
Przy poprzednich częściach dinozaury naprawdę robiły wrażenie, były exciting, a teraz...są po prostu nudne. Jest ich tak dużo I są tak podrasowane, że spowszedniały. Ta seria zjada własny ogon, do tego zaczyna się robić absurdalna. Pierwszą część nowej serii dało się oglądać (chociaż były tam absurdy typu tresowane raptory czy laska uciekająca w szpilkach przed tyranozaurem), druga już była bardzo słaba, a teraz będzie chyba jeszcze gorzej. Twórcy nie mają pomysłu na fabułę więc próbują ją zapełnić większą ilością dinozaurów i idiotycznymi scenami typu pościg na motorze ulicami Rzymu z biegnącym raptorem. Mam wrażenie, że twórcy trochę za mocno się zainspirowali tekstem z filmu, że widownia domaga się większych, straszniejszych i bardziej cool dinozaurów.

Soowka_Ninja

Muszę cię zmartwić i Pan scenarzysta całego uniwersum jurrasic world Colin Trevorow ma wszystko zaplanowane. To niestety ma tak wyglądać. Zrobić film, zarobić, sprzedać zabawki i liczyć pieniądze. Styl zarabianie na dinozaurach o ironio tak jak w oryginalnej 1 części. Park bez ładu i składu skończył się porażką.

Co do zwiastunu to jak zobaczyłem scenę kalkę z tyranozaurem, to aż mi ręce opadły. Granie na nostalgii w tak prymitywny sposób jest ohydne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones