PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7015}

Kłopotliwa narzeczona

La bride sur le cou
6,9 88
ocen
6,9 10 1 88
Kłopotliwa narzeczona
powrót do forum filmu Kłopotliwa narzeczona

Brigitte chce odzyskać chłopaka ,który zostawił ją dla bogatszej Amerykanki , więc jedzie za nimi do hotelu w górach .By wywołać zazdrość znajduje sobie nowego kolegę. Wiadomo jak to się wszystko skończy , ale jest zabawnie przez cały film . Oglądałam go tuż przed świętami , więc bardzo mi odpowiadała taka atmosfera , góry , zima , śnieg i miłość.

delonka_fw

A gdzie to oglądałaś? Ja mam to zgrane z TV, ale sprzed wielu lat podejrzewam, ale ciekawi mnie gdzie Ty to widziałaś?

bardotek69

Można kupić ten film na dvd http://www.amazon.com/Please-Not-Now-Brigitte-Bardot/dp/630580799X. Strasznie rozbawiła mnie ostatnia scena. Brigitte wyrzuca w przepaść niepotrzebną Jej już strzelbę. Gdy ta wystrzeliwuje Brigitte krzyczy do chłopaka "O , echo". "Nie to lawina" . "Mamusiu ! ".

delonka_fw

Wiem, znam, lubię! Plus Brigitte ślicznie wygląda, bo powróciła do naturalnego koloru włosów - kasztanu i w każdej scenie ma różne odcienie! Szkoda tylko, że film jest czarno-biały i nie można tego koloru dokładnie dostrzec...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones