PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343448}

Kłopotliwy człowiek

Den Brysomme mannen
7,3 9 589
ocen
7,3 10 1 9589
Kłopotliwy człowiek
powrót do forum filmu Kłopotliwy człowiek

Nieczytelny głównie dlatego, że w naszym kraju jest zap...dol od rana do nocy za głodową pensję.
Oj jacy biedni ci Norwedzy, że muszą żyć w takiej nudzie. Film sam w sobie nie jest zły ale przesłanie GWniane.

ocenił(a) film na 10
jarek_arek

pomyliles portale, to nie onet/wp

ocenił(a) film na 9
jarek_arek

Powiedz mi, człowieku, dlaczego nic z tego filmu nie zrozumiałeś, a potem bezczelnie wszedłeś na tę stronę i zostawiłeś komentarz? Toż to szczyt wszystkiego, żeby się tak publicznie niezrozumieniem chwalić.

justshoother

Widuję Szwedów i Norwegów jak przyjeżdżają do Polski w delegację. Tu, na miejscu wynajmują sobie polskie tymczasowe żony bo swoje zostawili w kraju... Jeśli jesteś niewolnikiem i to ci odpowiada to sorry...

ocenił(a) film na 9
jarek_arek

Fajnie, że o tym był film, naprawdę super. Ale skoro już o tym wspominasz, to się i na ten temat wypowiem - wynajmują sobie polskie żony... I o kim to źle świadczy? Bo mi się coś wydaje, że o polskich kobietach. Jak głupie się dają, to niech je biorą, co mnie to obchodzi. Pewnie się ślinią na ich pieniądze, bo przecież my tacy biedni i w ogóle zapracowani. Jakby się chciało, to by się miało. Tyle w temacie.

justshoother

W sumie sorry, ze w ten sposób... Swoją matkę też byś tak ocenił, gdyby poszła do Norwega zarobić na twoją szkolę albo papu?

ocenił(a) film na 9
jarek_arek

Tak, bo rzeczy nazywa się po imieniu. Poza tym, na szkołę, jedzenie i mieszkanie zarabiam sama - bo mam ręce i nogi, więc nic nie stoi na przeszkodzie. Powtarzam setny raz - jakby się chciało, to by się miało.
Zresztą, to nie jest rozmowa adekwatna do nazwy tego portalu. FILMweb powinien być o filmie, a Twoje wypowiedzi nie mają z filmem nic wspólnego. Pozdrawiam z umiarkowanym szacunkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones