PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343448}

Kłopotliwy człowiek

Den Brysomme mannen
7,3 9 589
ocen
7,3 10 1 9589
Kłopotliwy człowiek
powrót do forum filmu Kłopotliwy człowiek

Ludu kochany!!

ocenił(a) film na 7

Czy ktoś inteligentny z szanownej redakcji raczy obejrzeć ten film i zrobić coś z tym kretyństwem powyżej opisu: 'Fantasy, Komedia obycz.'? . To nie jest o tym filmie, na boga!! Próbowałem zaproponować zmianę, ale została odrzucona, dlatego piszę tu. Czy ktoś kto zatwierdzał te gatunki ma w ogóle pojęcie czym jest film fantasy? Chyba nie, bo to, że film zawiera elementy 'fantastyki' wcale nie czyni go jeszcze filmem tego gatunku! Co do komedii obyczajowej też nie jest to odpowiednie przyporządkowanie, gdyż film nie opisuje tylko w zabawny sposób obyczajowości społeczeństwa, lecz ukazuje groteskowo tragiczne wyjałowienie emocjonalne ludzi, które z owej obyczajowości wyewoluowało. Film uosabia również trud jednostki 'innej', w której budzi się człowieczeństwo, trud życia w społeczeństwie nie rozumianym, nie akceptowanym, które też nie potrafi zaakceptować owej jednostki.
W konsekwencji powyższych postuluję zamiast komedii obycz - groteska i dramat społeczny w pakiecie, oczywiście nie zapominając o pozbyciu się fantasy, to tyle z mojej strony. Mam nadzieję, że się coś zmieni na lepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones