PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6941}

Kłopoty z Harrym

The Trouble with Harry
6,9 3 509
ocen
6,9 10 1 3509
6,1 11
ocen krytyków
Kłopoty z Harrym
powrót do forum filmu Kłopoty z Harrym

Trouble with Harry

ocenił(a) film na 4

Jeden z bardziej znanych filmów Hitchcocka, ale czy jeden z lepszych ? Ja o wiele bardziej wole poważne filmy mistrza, niż komedie - te całkowicie mnie nie bawią. Film zrobiony jakby na siłe, ale jest wielu fanów tego gatunku ;)

użytkownik usunięty
2012

O to, to. Mam tak samo. Ten film znudził mnie i do tego stopnia rozczarował, że nie obejrzałam do końca, wyłączając w trakcie. Też wolę Hitcha w innym, bardziej mrocznym wydaniu.

ocenił(a) film na 7
2012

Ja wiesz czy bardziej znanych...film oceniło 174 użytkowników portalu a na forum mamy ledwie 6 tematów...

ocenił(a) film na 6
2012

"Kłopoty z Harrym " raczej nie należy do bardziej znanych filmów Hitchcocka, powiedzialaby wręcz, że przeciwnie. Zgodzę się natomiast z tym, że lepiej mu wychodzą thrillery niż komedie. Miło było zobaczyć młodegoBlake'a Carrington (czyt. John Forsythe ).

ocenił(a) film na 6
2012

Ja także wolę jak Al robi thrillery czy kryminały, no ale film ten nie był aż taki zły.

użytkownik usunięty
lordofthedead

w wielu filmach Hitchcocka dominuje czarnych humor i sa przesycone zabawnymi dialogami. nie tylko dreszczowce krecil, choc te sa najbardziej znane.

2012

Ani jeden z bardziej znanych, ani jeden z lepszych, nie zmienia to faktu ze film jest rewelacyjny. Bez problemu znalazlbym 10 lepszych, wiec nie mozna go nazwać jednym z lepszych, ale to Hitchcock. 8+/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones