PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31831}

K-PAX

7,6 329 129
ocen
7,6 10 1 329129
7,3 23
oceny krytyków
K PAX
powrót do forum filmu K-PAX

Tyle Części....

ocenił(a) film na 9

ma K-pax a nakręcono jedną....,podczas gdy innych ksiązek
wciąż krecą wznowienia .....
Szkoda ze nie nakręco no całej serii

ocenił(a) film na 10
eurydyka77

Może w końcu się opamiętają i nakręcą kolejną. Równie kapitalną jak ta.

użytkownik usunięty
eurydyka77

Może nawet i lepiej, że nie nakręcili ekranizacji pozostałych części, bo z tego, co czytałam, nie mają one zbyt dobrych opinii, a wtedy dużo osób twierdziłoby, że lepiej byłoby poprzestać na jednej części, bo kolejne psują całość. :)

ocenił(a) film na 8

jak się coś zaczyna, to trzeba to skończyć :D
niech ludzie gadają co chcą, kto jest zafascynowany, ten obejrzy.

użytkownik usunięty
unnamed01

Według mnie lepiej, że zrobili jak zrobili.

ocenił(a) film na 8

widocznie nie jesteś zafascynowana tak jak ja:)

użytkownik usunięty
unnamed01

Trochę ograniczone rozumowanie z Twojej strony. Dalsze części zepsułyby całokształt tego filmu, więc dla mnie lepszy taki koniec niż robiony na siłę.

ocenił(a) film na 8

a może by nie zepsuły? albo nie każdemu? może znalazłby odbiorców? może Ty masz ograniczone rozumowanie, twierdząc, że nie spodobałyby się? wiadomo, nie każdemu, ale tak było jest i będzie przy każdej produkcji.

użytkownik usunięty
unnamed01

Nie ma tu nad czym dyskutować, bo kontynuacji już nie nakręcą. :P

ocenił(a) film na 8

skąd wiesz? :-(

unnamed01

Ponieważ minęło już 15 lat i gdyby mieli zrobić kontynuację, to już by się za nią zabrali. Ja popieram stanowisko kolegi wyżej - dobrze, że nakręcili tylko pierwszą część. Dla mnie to film kompletny w całości, a nie miałam pojęcia, że powstała cała saga. O tym, że film jest na podstawie książki dowiedziałam się dopiero kilka lat temu i po przeczytaniu opinii, jasno widać, że cieszą się mniejszym poparciem niż część pierwsza. Same opisy kolejnych tomów: kilkanaście osobowości, jakiś szympans... litości. Zrobili piękny film i mi to do szczęścia wystarczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones