PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797871}

Każdego dnia

Every Day
6,4 18 111
ocen
6,4 10 1 18111
Każdego dnia
powrót do forum filmu Każdego dnia

Mogło być lepiej.

ocenił(a) film na 6

Takie filmy mają u mnie na starcie 7/10, bo może jestem wewnątrz nastoletnią dziewczynką. Ale jednak czegoś tu zabrakło. Pewnie, gdybym znał książkę to w ogóle by mi nie podszedł.

ocenił(a) film na 5
Wojtini21

Ano, książka jest dobra, film niesamowicie spłycony i dlatego nie mogę go sam ocenić wyżej.

ocenił(a) film na 6
Kierokat

Zazwyczaj książka jest lepsza, ale znając zakończenie, które średni mi się podobało, nie chce mi się sięgać po książkę : ) Ale czuć w filmie, że na szybko wszystko było robione. Może gdyby miał 2,5 godziny to lepiej ogarnęliby materiał źródłowy.

Wojtini21

Ciężko się nie zgodzić. Byłam dzisiaj, bo mam unlimited do Cinema City i mi wszystko jedno, a czułam, że po W ułamku sekundy będę potrzebowała czegoś duuużo lżejszego. No i może gdybym najpierw nie poszła na W ułamku sekundy to ten film bardziej by mi podszedł, ale tak mam kolejny denny film o małolacie, która najpierw lata jak zakochany psiak za dupkiem, potem ciężko zakochuje się w A, a na koniec, tuż po zakończeniu romansu, robi słodkie oczka do przyjaciela. Szkoda, że nie rozwinięto bardziej wątku rodziców dziewczyny. Był dużo bardziej interesujący.

ocenił(a) film na 8
Wojtini21

Mnie zakończenie rozczarowało ale poszedłem kupić książki.

ocenił(a) film na 6
erni1400

Zakończenie nagłe i dziwne zupełnie jakby autorka znudziła się własną historią i postanowiła ją uciąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones