PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299337}
7,4 179
ocen
7,4 10 1 179
Kabul Express
powrót do forum filmu Kabul Express

Jest to raczej dramat, trochę obyczaj a czasami komedia, ale na pewno nie thriller. Ogólnie film całkiem spoko. Z pozytywnym zakończeniem (wg mnie).

ocenił(a) film na 8
xizorx

Własnie chciałam napisać to samo. Pewnie osoba pisząca że to thriller filmu nie widziała tylko zasugerowała się tym że w opisie filmu jest wspomniane coś o terroryście :P Co rozumiesz przez pozytywne zakończenie? Motyw z osiołkiem? ;P bo takiego zakończenia się faktycznie nie spodziewałam :D

Ogólnie film oceniam nawet wysoko 8/10 może wybitny nie był ale mi się podobał.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Achajka

wlasnie obejzalem, fajny kurde! pozytywny bo z pojednawczym przesłaniem (relacja taliba z kierowcą ewoluuje w dobrym kierunku). troszke jak dla mnie za duzo patosu sie wkradlo, film stracil przez to na realizmie, ale nie szkodzi, ma u mnie 7/10 :)

no i oczywiscie to obok thrillera nawet nie leżało :)))

reemi

Mam pytanie czy tańczą i śpiewają ??? Bo jak widzę Indie w produkcji to niemal na bank zawsze są takie motywy a nie jestem fanem takiej twóczości :)

ocenił(a) film na 7
xizorx

Według mnie też jest to dramat .
Film dobry 7,5/10 .
Nie wiedziałem że Indie potrafią nakręcić normalny film (bez tańców i śpiewów).
:P

ocenił(a) film na 5
blysk_2

Tak film jest bardzo dobry nie śpiewają i nie tańczą. Taa osiołek samobójca był dobry. Ale szkoda że jednak Talib nie dotarł...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones