PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96093}

Kacze opowieści: Poszukiwacze zaginionej lampy

DuckTales: The Movie - Treasure of the Lost Lamp
7,1 4 140
ocen
7,1 10 1 4140
Kacze opowieści: Poszukiwacze zaginionej lampy
powrót do forum filmu Kacze opowieści: Poszukiwacze zaginionej lampy

Komercyjna klapa kinowych "Kaczek" spowodowała, że zarzucono projekt pełnometrażowej wersji innej słynnej kreskówki Disney'a, czyli "Brygady RR"; filmowe przygody Chipa, Dale'a, Gadget, Rockfora i Bzyczka miały się ukazać w 1991 roku. Szkoda, że nic z tego nie wyszło.

Rodion_Raskolnikow

Na obecnej fali popularności wszystkiego co nostalgiczne, wcale nie przekreślałbym powrotu i na duże ekrany Chip'a oraz Dale'a. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że właśnie na tej samej fali powstaje nowa wersja Kaczych Opowieści. Oby tylko historia nie odbiła się czkawką, i nie powtórzyła się sytuacja, w której porażka Kaczek zabija i wiewiórki...

ocenił(a) film na 8
batgniewko

No ale teraz jest teraz a nie lata 90. Dzisiaj nie sądzę żeby zrobiono z tego coś dobrego, po prostu inny target.

Dude_

Kacze Opowieści powstają, mimo że potencjalny target również zmienił wymagania.

ocenił(a) film na 8
batgniewko

Wiem serial, widziałem grafiki. Ale to już będzie pod współczesne dzieciaki czyli całkiem inna bajka.

Dude_

Pożyjemy, zobaczymy. Lepiej nie tetryczyć na zaś.

ocenił(a) film na 8
batgniewko

Ale ja teraz bajek nie oglądam chodzi mi o to że wtedy bym obejrzał w tamtych latach wersje kinowe "Brygady R/R" i "Gumisi". Bo pamiętam że "Kacze opowieści: Poszukiwacze zaginionej lampy" mi się podobały.

ocenił(a) film na 8
Rodion_Raskolnikow

Nie wiedziałem że były takie plany, wielka szkoda że mimo to nie zrobiono tej pełnometrażówki. Wtedy jeszcze "Gumisie" mogły by powstać.

Rodion_Raskolnikow

Czy zachowały się jakiekolwiek notatki, szkice odnośnie fabuły tego niezrealizowanego filmu dające choćby blade pojęcie o czym miał być?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones