PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235752}
7,1 1 401
ocen
7,1 10 1 1401
Kakurenbo
powrót do forum filmu Kakurenbo

Nie tak źle...

ocenił(a) film na 7

Anime nie tak złe... chociaż niezbyt cieszy... tak naprawdę jedynie efekty dźwiękowe mogą wywołać dreszczyk, a bohaterowie są conajmniej dziwni...
Jak dla mnie 6/10.... teoretycznie wogle mi sie to nie podobało i powinienem dać 1/10, ale daje 6, bo patrzę na to od strony technicznej...

użytkownik usunięty
Tybii

W sumie ja się trochę zawiodłem.
Brakowało atmosfery zaszczucia, straszny ten filmik na pewno nie był.
Ohydna grafika 3d której nie trawie w anime i muzyka, którą tak wszyscy się zachwycają, a której prawie nie "odczułem".
Przy robieniu tego anime twórcy zaczeli od dobrego pomysłu na początek, nakręcili tudzież narysowali/na animowali 20 min, po czym usiedli i zaczeli się zastanawiać jak skończyć historie. No i wymyślili matrixa. Totalnie zrypana końcówka.
Analogi do zabawy w chowanego jakoś nie dostrzegłem po za ostatnią sceną, która nijak się odnosi do poprzednich 24 min. Niby miało być, że chłopiec wygrała zabawę w chowanego, ale zamiast w chowanego powiedziałbym że grali w jakieś Last man stending. Chowania się przed jednym szukającym nie było, a raczej uciekanie przed zgrają demonów.
U mnie 5/10
Dziwie się trochę tym ochom i achom, że niby magiczny, psychodeliczny wyjątkowy, ale cóż każdy ma prawo do własnego zdania.

użytkownik usunięty

Zgadzam się ze sirpeter - ocena powyżej 8 moim zdaniem jest lekko przesadzona, a grafika 3d... no właśnie, co kto lubi. Ja nie lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones