PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853975}

Kamera

Body Cam
4,8 2 278
ocen
4,8 10 1 2278
Kamera
powrót do forum filmu Kamera

Główną rolę gra niestety piosenkarka więc nie za ciekawie to wygląda. Mógł być kryminał, trochę horror a wyszło przynudne, źle zagrane propagandowe filmidło..

ocenił(a) film na 5
mercx

Co to za rasistowskie teksty? "Kolejny film o tym ze biali policjanci zastrzelili bezbronnego czarnego". A ile filmów powstało że biali zabijają białych czy czarni białych? To Ci nie przeszkadza? Typowy rasistowski wpis ale zrozum że i czarni i biali to tacy sami ludzie i nie ma znaczenia kto kogo zabija.

ocenił(a) film na 2
Artur7335

To znaczy że to kolejny już taki sam film o tym samym.

ocenił(a) film na 5
mercx

Co to znaczy o tym samym? Możesz jaśniej?

Artur7335

Ktoś przedawkował lewactwo.

ocenił(a) film na 5
Cavaan_2

Możesz jaśniej, bo nie wiem o kim piszesz?

Artur7335

O tobie, wielki antyrasisto.

ocenił(a) film na 5
Cavaan_2

To są twoje argumenty rasisto?

użytkownik usunięty
Artur7335

Jak ci się ściemnia przed oczyma to nie pij tyle metylu.

Artur7335

Nie zesraj się czasem z tym rasizmem

ocenił(a) film na 5
mbm8

To nie ja sram z rasizmem, każdy człowiek zasługuje na szacunek i jeśli komuś przeszkadza że Afroamerykanie grają w filmach lub jest poruszany temat rasizmu to inaczej nazwać tego nie można jak właśnie rasizm. Dla inteligentnego człowieka nie jest to trudne do ogarnięcia.

Artur7335

Afroamerykanie ? Może jeszcze Afroeuropejczycy. Po prostu murzyni. Szkoda że jakoś nikt tak ochoczo nie porusza rasizmu czarnych wobec białych ale przecież w tę stronę to się nie liczy. Tylko czarny może być ofiarą a biały zawsze tym złym

ocenił(a) film na 5
mbm8

Winni są temu właśnie biali ludzie bo tworzyli kolonię, po cholerę robili niewolników z Afroamerykanów? Teraz maja to na co zasłużyli. I nie mów mi że biali są ofiarami, jeśli już to chyba ofiarami losu. Świetnie by ci się żyło jakby ktoś nad tobą z batem stał? Po jakimś czasie zacząłbyś się też buntować. Tylko jeśli ktoś nie kuma podstawowych praw człowieka bo sam ma je zapewnione to co może wiedzieć o rasizmie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
adso41

Chcesz się pożegnać z serwisem? Art. 6 Prawa i obowiązki użytkowników. 7. Zabrania się wykorzystywania Serwisu w sposób sprzeczny lub niewłaściwy z jego celem. W szczególności zabrania się umieszczania Treści Użytkownika w tym Profili lub innych treści sprzecznych z Regulaminem, powszechnie obowiązującymi przepisami prawa lub dobrymi obyczajami, w tym treści i zdjęć: c) obrazujących lub propagujących przemoc, faszyzm, rasizm, nienawiść, dyskryminację (rasową, kulturową, etniczną, religijną lub filozoficzną itp.),

użytkownik usunięty
Artur7335

Nie zesraj się.

Artur7335

Kto z żyjących obecnie białych ludzi brał udział w kolonizowaniu Afryki ? Wszyscy już dawno nie żyją. Ileż można grać tą samą kartą ? Proszę mi wskazać, których praw człowieka nie przestrzega się w stosunku do obecnie żyjących czarnych. Polacy też byli prześladowani i eksterminowani przez sąsiednie kraje i to znaczy, że mam teraz do końca świata użalać się nad sobą ?
Oczywiście, że biali też są ofiarami. Może nigdy nie miałeś do czynienia z rasizmem murzynów. Tak się składa, że ja kilkukrotnie przekonałem się na własnej skórze, że czarni to też rasiści i to wcale nie w mniejszym stopniu od innych. Może gdybym całe życie siedział w Polsce i czarnych widział tylko w filmach, to też bym ich bronił i płakał nad ich losem. Po kilkunastu latach za granicą, na pewne sprawy patrzy się zupełnie inaczej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mbm8

Tylko że ten film nie jest o kolonizowaniu Afryki, tylko o tym że tam teraz w 2020 jakiś policjant zabił dzieciaka i uszedł wolno - co się zdarza naprawdę.
Jakby był to film o kolonizowaniu Afryki to byłby to film historyczny.

mbm8

Ale to ty to robisz :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones