PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7254}

Kamerdyner

Bob the Butler
6,0 3 422
oceny
6,0 10 1 3422
Kamerdyner
powrót do forum filmu Kamerdyner

Niby schemat oklepany ale jednak nie do końca, Bardzo fajnie ukazana jest tworząca się nić sympatii miedzy życiowym nieudacznikiem (Ale MIMO WSZYTKO ŻYCIOWYM OPTYMISTĄ) a dwójką dzieci. Rzadko takie filmy można obejrzeć. Cieszy tez to ze humor jest idealnie stonowany, nawet żarty na temat seksu są stonowane i nie wywołują zażenowania. Do tego świetna rola choć epizodyczna Simona Callowa który świetnie zagrał lokaja rodem z innej epoki, z manieryzmem , mimo iż jego rola ma lekkie zabarwienie humorystyczne to jednak cały czas wyczuwa się pełne dostojeństwo, Ciekawa jest postać głównego bohatera który choć jest fajtłapą ma liczne grono znajomych, to jednak trochę nierealne. Mimo wszystko nie razi nawet to że z racji krótkości filmu, większość wątków została potraktowana trochę "po łebkach" a potencjał nie został wykorzystany w 100%. mim oto oceniam film na 9/10. Warty obejrzenia.

ocenił(a) film na 7
skoczek_narciarski

Przede wszystkim ten niejaki Tom Green zawsze mi się kojarzył z dowcipami falliczno-fekalnymi ubarwianymi dźwiękami gazów jelitowych i żołądkowych z dodatkiem niezbędnych w takich komediach wzmianek o ejakulacji, rozmiarów prącia i tym podobnych. Czytałem parę komentarzy pod filmami, w których grał ten człowiek dlatego omijałem je z daleka. Tymczasem coś mnie podkusiło i obejrzałem "Kamerdynera". Jeżeli ktoś lubi tego aktora z powodów, które wymieniłem powyżej, będzie zawiedziony i odradzam oglądanie. Jeśli zaś ktoś chce ciepłej, rodzinnej komedii, polecam zdecydowanie. Nie ma tam ani jednego wulgaryzmu, wzmianki o seksie i przemocy, co nie zdarza się często w żydokomunistycznych, lewicowych, hollywoodzkich produkcjach określanych dla zmylenia widza jako "komedia romantyczna", czy też "komedia familijna", w których takie rzeczy zazwyczaj w ostatnich latach występują. Film polecam dla całej, 3-pokoleniowej rodziny. Gwarantuję świetną zabawę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones