PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467403}
4,9 1 854
oceny
4,9 10 1 1854
Kamień życzeń magiczne przygody
powrót do forum filmu Kamień życzeń - magiczne przygody

Mam dwa pytania.

ocenił(a) film na 3

Jak tacy aktorzy jak: Leslie Mann, William H. Macy mogli zagrać w takim filmie?
I jak trzeba mieć zryty beret żeby nakręcić film o glucie?

Ogólnie film do d**y ale ciekawszy od Zmierzchu (przynajmniej coś sie dzieje :)

milk_shake

To Rodriguez. Jemu wolno.

Rajfle

Ło jezu jaki odkop! Każdemu wolno.

ocenił(a) film na 4
milk_shake

pewnie to jakieś lsd-trip, wyda się za trzydzieści lat, co wzbudzi kontrowersje, a film zostanie okrzyknięty arcydziełem.

ocenił(a) film na 7
milk_shake

Ale przynudzasz gimbusie, to jest kino familijne dla dzieciakow w wieku 6-12. Mnie sie fajnie oglądało mimo ze juz stary jestem i z tego co wiem dzieciarni tez.

ocenił(a) film na 3
sumik13

Nie wiem co znacz gimbus, ale przypuszczam ze to ktoś kto ma odmienne zdanie i kogo z chęcią byś zbeształ?

ocenił(a) film na 7
milk_shake

Już więc wszystko wyjaśniam. Kim jest gimbus możesz sprawdzic sobie w google ale patrząc na sposób pisania uznałem ze to słowo nie powinno być ci obce - zryty beret.ogólnie film do d*** - tak mówi typowa młodzież gimnazjum . Nikogo nie zbeształem jak widzisz. Tez wyrazilem swoje zdanie, komentując Twoje. Twoje oczywiście szanuje tak bardzo jak każde inne. I nie ma znaczenia to , że jest odmienne od mojego. Nie krytykuje, bron boże, Ciebie czy Twojej opinii. Niestety widze ze jesli czyjas opinia, odpowiedz czy komentarz nie jest po Twojej mysli reagujesz agresja w postaci złośliwego, uszczypliwego komentarza z lekką frustracją. Myśle , że to tyle jesli chodzi o słowa wyjaśnienia. Jesli oczywiście nie jesteś przedstawicielem kwiatu gimnazjalnej młodzieży polskiej to zwracam honor i odwołuje tudzież odszczekuje,jak wolisz, słowo gimbus. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
sumik13

Hmm w którym momencie byłam uszczypliwa i złośliwa? Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Nie napisałam, że mnie zbeształeś tylko zamierzasz, i liczyłam, że sam mi wyjaśnisz słowo gimbus - bo chyba znasz znaczenie słów których używasz?-. Żeby nie kłócić się z nikim i nie wmawiać mu swojej racji założyłam oddzielny temat, w którym to chciałam wrazić swój totalny niesmak tym filmem i tyle w temacie.

ocenił(a) film na 7
milk_shake

Kończmy więc...

ocenił(a) film na 7
sumik13

no, masz rację, fajnie się ogląda ltaki film i inne Rodriqueza udziom, którzy mają poczucie humoru; przy niektórych scenach pękałam ze śmiechu... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones