PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395626}

Kamikaze - Boski Wiatr

Ore wa, kimi no tame ni koso shini ni iku
5,7 530
ocen
5,7 10 1 530
Kamikaze Boski Wiatr
powrót do forum filmu Kamikaze - Boski Wiatr

Totalna beznadzieje,a w dodatku dluuuugi jak cholera,tylko gadanina jak w teatrze.Moja nota to 1!

ocenił(a) film na 1
tiltomasz

no mi też było naprawdę ciężko wytrwać do końca .

ocenił(a) film na 4
tiltomasz

Bez przesady... 1 to za stanowczo za mało. Film jest w stylu Japońskiego kina historycznego, które jest dalekie od naszych kanonów, przez co jest bardzo specyficzny i dziwny dla europejskiego czy amerykańskiego widza (np. wydaje się że gra aktorska jest bardzo sztuczna). Oprócz tego jest dość poważny bo oddaje hołd bohaterom z czasów II WŚ. Spodziewałem się że będzie to film na miarę Pearl Harbour na "pół gwizdka" a trafiłem na para dokument, przy którym ciężko mi było wytrwać do końca :)

ocenił(a) film na 4
Pro100wnik

Lubię azjatyckie kino ale ten film szału nie robi. Brałem go na 2 razy bo w trakcie zasnąłem. Co do oddawania hołdu poprzez samobujcze loty to jak nazwać tych, którzy uderzyli w WTC? Tyle, że Talibów nie atakowano.

ocenił(a) film na 8
PolFux

hmm niezgodzę się z tobą bo samobójcze ataki tych pilotów były bardzo bochaterskim czynem w obronie swojego kraju a zresztą polacy w okresie wojny też walczyli do końca czasami w totalnie beznadziejnej z góry skazanej na porażce walce np. powstanie warszawskie
Co do WTC to była prowokacia usa ale to inna historia
ps. szkoda że atak jeżeli to na prawdę oni z tym soja zrobili na WTC i Pentagon mogli pokierować samoloty na elektrownie atomowe więcej szkód by tak zrobili

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones