PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88270}

Kanciarze

Jocks
6,0 62
oceny
6,0 10 1 62
Kanciarze
powrót do forum filmu Kanciarze

Za 50 groszy wydanie z VIDEO RONDO, oj będzie oglądanie - uwielbiam takie filmy, do tego 3 piwa i kolejny udany wieczór. Widziałem to wieki temu na starym wysłużonym FUNAI. Pozdrawiam maniaków

klotz

Współczuje Ci że udanym wieczorem nazywasz 3 piwa i film na VHS.Gratuluje życia towarzyskiego

maciekb80

A ja współczuje Ci gustu filmowego, eh człowieku...

klotz

Wiem że mi współczujesz bo sie kompletnie nie znasz na dobrym kinie,to i takie krytykujesz

maciekb80

Ja oglądam teraz Zabójcze wody na TV4
Czy ten film był kiedys w polskiej TV??

giovanni50

and ?

maciekb80

Nothing my dear

ocenił(a) film na 6
giovanni50

Jeśli pytasz o "Kanciarzy", to w żadnej naziemnej TV go nie było.
Na satelicie to już nie wiem.

Montago

Dzięki za info :)

klotz

oj widzę że masz też joks :)
już się uśmiecham :)
odezwij się ;)

michael_69

Mam "Jocks", co do Hunka to nie jestem pewien.

ocenił(a) film na 6
klotz

Z tego co po tylu latach pamiętam, to "Hunk" był trochę słabszy , choć klimat miał w miarę podobny ;)

Ogólnie to taki styl jak inne podobne - Sex Appeal, Videomania, Valet Girls, Zemsta Cheerleaderek (Revenge of the Cheerleaders 1976).
Przy okazji wyskoczył mi taki film /którego nie widziałem/ gdzie jak ktoś piszę jedynym atutem były gołe czirlidereki :P
https://www.filmweb.pl/film/The+Cheerleaders-1973-335886

Inne z tego kręgu... Za dużo słońca, Tomboy, Łamiąc wszystkie zasady, Akademia plażowa, Samochód marzeń, Laski 1,2, Myjnia Bikini, Draka na plaży, 9 i 1/2 Ninja, Kim jest Monkey Zetterland, Wszystkiemu winien samochód.
Nie wiem w tej chwili czy są zapisane pod tymi tytułami z VHS, ale wszystkie kiedyś oceniłem, więc przynajmniej w bazie FW istnieją ;)
+ filmy ze Ś.P. Corey'em Haim'em z tamtych lat...

Choć liderem jest chyba "Świntuch" 1,2 :P
Piszę "chyba" , bo nie oglądałem ani jednych "Lodów na patyku", a też były bardzo popularne ;)

Mój Funai masę tego wszystkiego wtedy "przemielił" ;)

klotz

Czy w filmie Jocks Katherine Kelly Lang ma rozbierane sceny?

kopytekturbo

Niestety nie pamiętam, nie kojarzę tej aktorki.

ocenił(a) film na 9
klotz

Masz jeszcze ten film na vhs? Jocks ???

Ryszard_Jankowski

Niestety, nie mam już tej kasety

klotz

Pozdro też :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones