PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 503
oceny
7,5 10 1 182503
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów


http://www.filmweb.pl/news/Scarlett+Johansson+p%C3%B3jdzie+na+%22Wojn%C4%99+domo w%C4%85%22+Kapitana+Ameryki-109297



I to mi się podoba :) im więcej Czarnej Wdowy tym lepiej

Ba, Wdowy nigdy nie za wiele ;)

użytkownik usunięty
awksom

oczywiście :D

Ja mam jej aż nad to. Mam nadzieje, że nie bedzie zabierać czasu ciekawszym postaciom.

użytkownik usunięty
lisekplhehe

Rola Black Widow stała się ważna od Kapitan Ameryka Zimowy Żołnierz

nikomu żadnego czasu nie zabiera więc nie pleć bzdur

użytkownik usunięty
lisekplhehe

Dostaje tyle czasu ile powinna dostać

Pozwól, że wytłumacze co miałem na myśli.
W nowej części weszło pare nowych postaci, które nie miały wystarczająco czasu by je przedstawić, same bliźnięta zostały potraktowane po macoszemu, poza paroma one linerami nie zostaly nawet zadnej ciekawej kwestii. Vision też tak pojawił się i za wiele czasu w filmie nie dostał, mimo, że był jedną ważniejszym osób w historii ultrona. A ten "głęboki" moment w którym wdowa mówi o tym, że nie może mieć dzieci, albo jej sceny z hulkiem były, dla mnie przynajmniej, źródłem zażenowania. Ludzie w kinie zaczęli kimentować na głos ; "kogo to obchodzi","nie po to tu przyszedłem","dawać hulka". I nie moge powiedzieć żebym się z nimi nie zgadzał. Nie dla takich pseudoemocjonalnych momentów idzie się na film o cholernych superbohaterach.

użytkownik usunięty
lisekplhehe

Mój drogi to że rola Visiona była krótka wiedziano od chwili pierwszego teasera trailera, gdzie się nie pojawił więc jego rola była spekulowana na max 10-15 minut a i tak dostał go dużo.

Blizniaki, nie zgodzę się, miały wystarczająco dużo czasu, może ci się wydawać tak bo umarł PIetro, ale w porównaniu do wątku WS blizniaki mają więcej czasu niż sam Zimowy Żołnierz w tytułowym filmie.

Wanda jeszcze dostanie czasu a czasu.

Nic dziwnego że Wdowa miała taką scenę bo od 2014 roku gdzieś było potwierdzone że film ukaże więcej z przeszłości Natashy a ona będzie musiała się z tym uporać. Najwięcej czasu w tym filmie ma Captain America więc może on zabrał czas a może tak miało być? widzisz a może to tylko wymysł reżysera

Nie mówię przecież, że nie tak miało być, a bardziej krytykuje ostateczne dzieło, w którym postać czarnej wdowy dostaje więcej czasu od visiona. I tak, jestem świadom tego, że jesteś fanem czarnej wdowy/Scarlett Johannson. I nie mam nic przeciwko, by zrobiono film o czarnej wdowie, bo mógłbym go spokojnie olać i pójść na kolejnych avengersów bez strachu, że będą rozciągać jej wątek.

użytkownik usunięty
lisekplhehe

większość fanów i tak chciało większy wątek Black Widow, a ile ty byś chciał czasu dla Visiona, godzinę ? lol nawet Tony tyle nie ma Vision będzie w Civil War i w paru jeszcze innych filmach także spokojnie się nim najesz, a w tym filmie było go tyle ile powinno być, i Czarna Wdowa wcale nie wzieła mu żadnego czasu...

użytkownik usunięty
lisekplhehe

jeśli olałbyś film o Black Widow, to tak jak byś olał Ant Mana teraz nie wiedziałbyś nic bo każdy kolejny film ma wpływ na kolejny...

Nie dogadamy się, zostań przy swoim. Nie zrozumiesz mojego punktu widzenia bo nawet się nie starasz, dlatego tu zakończymy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones