PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 394
oceny
7,5 10 1 182394
7,5 35
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Gdyby była na miejscu to po prostu powiedziałaby: "Nie, Tony. Nie zbudujesz Ultrona". Koniec historii.
"Nie, chłopcy, nie rozpętacie wojny domowej, proszę podać sobie ręce i się pogodzić."
Ja rozumiem, że ma prowadzenie firmy na głowie, ale mogłaby się zainteresować co jej facet wyprawia.

ocenił(a) film na 10
HiddenStone

Pepper już właśnie nie było w 2 Avengersach, a szkkoda

Himiteshu

W 1 części była...

ocenił(a) film na 10
LordVader345

W drugiej części mi chodziło

Himiteshu

Myślałem że w dwóch avwngarsach a nie drugich

HiddenStone

Chyba go rzuciła

ocenił(a) film na 10
LordVader345

Zbudowała własną zbroję :P

LordVader345

Rzuciła? Nie było o tym mowy. Pamiętacie scenę z "Age of Ultron", kiedy Stark chwalił się nią przed Thorem? "Ms. Potts has a company to run."

ocenił(a) film na 10
HiddenStone

W sobie to Pepper jest bardziej fu ckable niż Jane :D

Himiteshu

Ujęłabym to mniej wulgarnie, ale ciężko się nie zgodzić. :D

ocenił(a) film na 10
HiddenStone

Co do Ultrona to raczej nie miałaby wpływu, bo nawet jakby widziała że Banner i Stark coś kombinują nie wiedziałaby co to. A w Wojnie Domowej to już co innego, na pewno miałaby wpływ na decyzję Tony;ego. Ale ak zapatrywałaby się na sprawę z Buckiem nie wiadomo.

paula0fm

Nie doceniasz Pepper. Nie pozwoliłaby żeby siedział w labolatorium w trakcie przyjęcia :D

użytkownik usunięty
HiddenStone

Tak czy siak, mieli sporą obsadę do opłacenia. Pewnie dlatego nie ma Pepper, Thora i Hulka (a na pewno dałoby się ich wcisnąć w ten film). Pozostaje nam liczyć, że zobaczymy ją w ostatniej części Avengers. Wszakże, to ona rozpoczęła tą serię razem z Tonym :-)

ocenił(a) film na 9
HiddenStone

W Civil War Stark całkiem wyraźnie mówił Capowi że "odpoczywają od siebie", generalnie argumentując tym że Tony za bardzo ... odpier.... to jest podaje swój domowy adres i zaprasza wrogów, wcześniej pakuje się pancerzem do łóżka, tworzy ultrona :P... w praktyce masz rację, gdyby tam była to by miała na niego wpływ, może też po części dlatego zdecydowali się ją z filmu delikatnie wykopać ;p

ocenił(a) film na 8
HiddenStone

Po obejrzeniu filmu to pytanie jest jeszcze bardziej na miejscu.

..:::[powiedzmy SPOILER]:::...
Ta scenka "-Potrzebujemy wsparcia -Chyba nawet wiem kogo." No jasne Tony, kto by się nadał tak na szybko do superbijatyki z przypakowanymi herosami - twoja była dziewczyna, która po trzeciej części zyskała niemalże nieśmiertelność, moc regeneracji, niezłego kopa i w razie czego może sobie eksplodować, czy supersilny acz śmiertelny nastolatek bez wdzianka, strzelający pajęczynami, którego tożsamości właściwie nigdy nie poznałeś? O tak, z pewnością nie mogłeś lepiej wybrać.

ocenił(a) film na 9
Khaosth

Było, pod koniec Iron man 3 , że extremis zostało z Pepper usunięte.

mistrz_sheldon

Mimo wszystko w scenie w której Stark pojechał do Parkera nie mogłam przestać myśleć: "Tony jest aż tak zdesperowany że zatrudnia dzieci z gimbazy, co na to Pepper!" xD

użytkownik usunięty
HiddenStone

Gdyby Pepper była w pobliżu to Stark grzecznie by jej słuchał i nie byłoby żadnego civil war, choćby nie wiem jak cap prowokował ;)

A co się tyczy Parkera, to dostałby pewnie jeszcze za zalecanie się do cioci May ;D

ocenił(a) film na 8
mistrz_sheldon

Faktycznie, mój błąd. Dzięki za sprostowanko! :)

ocenił(a) film na 7
HiddenStone

Pepper nie ma bo aktorka podpisała kontrakt na 3 filmy, czyli części Iron Mana. Gościnny występ Avengers gdy widzimy ją w samolocie się nie liczy.. Aktorka podobno nie chce grać roli dłużej..

W sumie tak samo jak Natalie Portman nie chce być Jane Foster, i produceni Marvela ograniczyli jej postać do filmów Thor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones