PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706209}

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Captain America: Civil War
7,5 182 511
ocen
7,5 10 1 182511
7,5 36
ocen krytyków
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Witam! Pora na kolejne głosowanie. Wybierzmy najlepszą scenę humorystyczną z FILMÓW MCU.

12 dotychczasowych filmów podzieliłem na 4 grupy. Z każdej z nich wybieramy jedną scenę humorystyczną.

GRUPA A

IRON MAN
INCREDIBLE HULK
IRON MAN 2

GRUPA B

THOR
CAPTAIN AMERICA: THE FIRST AVENGER
AVENGERS

GRUPA C

IRON MAN 3
THOR:THE DARK WORLD
CAPTAIN AMERICA THE WINTER SOLDIER


GRUPA D

GUARDIANS OF THE GALAXY
AVENGERS: AGE OF ULTRON
ANT-MAN

Zwycięskie sceny przejdą do półfinałów. Na oddanie głosu macie tydzień.
Zapraszam!

thorin3

http://www.filmweb.pl/film/Gwiezdne+wojny%3A+Przebudzenie+Mocy-2015-671051/discu ssion/LIGA+MISTRZ%C3%93W+STAR+WARS%21+WYBIERAMY+NAJLEPSZEGO+DROIDA%21%28mo%C5%BC liwe+SPOILERY+%29,2727144#post_14079717

Zapraszam też do mego głosowania :)

ocenił(a) film na 9
thorin3

GRUPA A - Cheeseburger Starka.

GRUPA B - "Co rzecze matka gdy jej kiecę wdziewasz?"

GRUPA C - "Kolejka" do zabicia Lokiego

GRUPA D - "Fury, you son of a bitch"

thorin3

Za jakich filmów to było?(B,C i D?)

użytkownik usunięty
LordVader345

B z Avengers
C z Thor Mroczny świat :)

Ale w jakiej scenie z C?(nie pamiętam)

użytkownik usunięty
LordVader345

"Jeśli zdradzisz zabiję"

Ok pamiętam już :)

użytkownik usunięty
thorin3

Grupa A
Iron Man 2 scena jak Tony przynosi Pepper truskawki

Grupa B
Pocałunek Capa i Peggy :) z TFA

Grupa C

z WS Black Widow i Cap się całują

Grupa D

"I'M Groot"

użytkownik usunięty

To Grupa A

http://www.youtube.com/watch?v=AcxQiYGupHg

ocenił(a) film na 9
thorin3

Thorin, niezła robota. Nie wiem czy żeby odpowiedzieć nie musiałbym obejrzeć wszystkiego jeszcze raz. Ale niech będzie:

GRUPA A
Iron man testuje swoją zbroję. Gaśnica rządzi :D

GRUPA B
Kapitan płaci Furryemu

GRUPA C
Thor 2 był średni, ale humor dla mnie świetny. Więc może Kim jest Richard?
Albo Kluczyki (brakowało facepalma)? Ewentualnie walka w portalach i zjazd po Ogórku?
Naprawdę nie wiem. Co scena to przypomina mi się salwa śmiechu w kinie.
"Brawo Thor obciąłeś głowę dziadkowi"

GRUPA D
Scott bullshiet!!!!!!!!!!!!!! Po pocałunku Scotta i Hope.

Co do Grupy C wybierz co chcesz. Ja nie potrafię. :)

ocenił(a) film na 9
wifi_wifi

Kiedyś na necie widziałem niezłą kompilację śmiesznych scen z Thora 2, ale chb Disney usunął.

ocenił(a) film na 9
wifi_wifi

A dziękuję :) No niech będzie "Brawo Thor obciąłeś głowę dziadkowi" :D

użytkownik usunięty
thorin3

mogę zrobić zmianę?

ocenił(a) film na 9

Jasne.

użytkownik usunięty
thorin3

http://www.youtube.com/watch?v=AcxQiYGupHg

To w takim razie zmieniam na to :) ta scena chyba najbardziej mnie śmieszy z Iron Mana klimat :) i do tego Nat :)

ocenił(a) film na 9

OK :)

thorin3

Najzabawniejsza scena w filmach marvela jest wtedy, gdy film się kończy. Uśmiech od ucha do ucha, że tego gniota mam za sobą.

użytkownik usunięty
manga_maniak

możesz nie spamować... jak cię film nie interesuje to po co tu przesiadujesz...

Właśnie, że mnie interesuje, chce zobaczyć jak bardzo kiepski i kiczowaty będzie. Zresztą bawi mnie te tworzenie 10 tematów dziennie, przez psychofanów, którzy nawet jak film jest słaby to wynoszą go na piedestały. Marvel nie zrobił żadnego dobrego filmu i nigdy nie zrobi, bo robią je tak, żeby jak najwięcej zarobiły, upraszczają wątki do minimum (w sumie to w tych filmach jest jest tylko jeden wątek: zabić złego), postacie są jak wyjęte z bajki i mega nierealistyczne, nie ma żadnej głębi, a dialogi były najwyraźniej pisane przez uczniów szkoły podstawowej, na języku polskim. Gdyby zaryzykowali i stworzyli coś bardziej skomplikowanego to zyskaliby dużo więcej kasy (patrz: Mroczny Rycerz), no ale przecież wtedy trzeba się wysilić i nie robi się takiego filmu w 2 tygodnie. Druga sprawa, że ich target czyli albo głupi ludzie, albo dzieci są mało wymagający i wystarczy im kilka wybuchów oraz kilka amerykańskich żarcików, no i oczywiście darcie ryja (ŁUHUU BEJB ŁIAR DOIN DIS!!!!!), żeby film był "fajośki, epicki i supi <333333". Wymień mi 1 argument, żeby ocenić ten film na więcej niż 4/10.
BTW to TY naucz się definicji spamu i przy okazji zasad interpunkcji.

użytkownik usunięty
manga_maniak

Ciekawe, że akurat w Civil War tego złego nie będzie ;)

Poza tym czego oczekujesz od ekranizacji KOMIKSÓW? Wiadomo, że skoro występują w nim SUPERBOHATEROWIE, to film nie będzie realistyczny, choć obsadzony w naszym świecie. Myślenie nie boli.
Owszem, filmy są proste. Gdyby Marvel dowalił drugim Mrocznym Rycerzem to nikt by się nie cieszył. Dlaczego? Bo ludzie za ten prosty humor, fabułę i efekty specjalne kochają te filmy.

Poza tym Marvel robi dobre filmy. Zależy-jak pisałem-pod jakim kątem patrzysz. To oczywiste, że w fabule nigdy nie będą mocne, patrz chociażby Czas Ultrona, który był straszliwie przewidywalny i uproszczony. Poza tym nie jestem ani dzieckiem, ani debilem, a filmy mi się podobają. Dlaczego? Może dlatego, żę lubię komiksy. Dlaczego lubię komiksy? Tylko mi nie pisz, że jestem głupi :>

Właśnie w tej nierealistyczności postaci chodzi mi o ich charakter, są takie płytkie po prostu, mówią dokładnie to co myślą i wszystko jest przedstawione za pomocą dialogów/krótkich monologów.

użytkownik usunięty
manga_maniak

Może są i płytkie, ale każdy z nich ma inny charakter i w połączeniu całkiem mile to się ogląda. Do tego nie mają tylko jedne, określonej cechy charakteru-inne "wychodzą" z nich z filmu na film. Czyli takie płytkie do końca nie są.

użytkownik usunięty
manga_maniak

A jeśli oceniasz film Batman i Robin na 10, to ogarnij się i po tym mów, że jakieś filmy są kiczowate :P

manga_maniak

Powiedział koleś co ocenia "Batman i Robin" 10/10. http://media.giphy.com/media/vuYK6Pn7h8mek/giphy.gif

Ivelise

Powiedział koleś co nie widzi żartu...
Sorry, ale właśnie udowodniłeś moje słowa. Nawet nie wysiliłeś się odpowiedzieć i cokolwiek napisać jak kolega wyżej, po prostu po mnie pojechałeś, czując wyższość nademną.
BTW. Jak jesteś takim cwaniakiem, to pokaż swoje oceny, to też się pośmiejemy, no bo przecież to ma tyle wspólnego z tematem.

manga_maniak

Nie musiałam się wysilać, bo "kolega wyżej" napisał to co sama myślę słowo w słowo. Pozdro.

Ivelise

To w takim razie po co pisałeś komentarz, skoro kempes_pl napisał podobny ;) ?

manga_maniak

Bo chciałam podkreślić śmieszny fakt. ;) Krytykujesz film za jego "kiczowatość" i zarzekasz się, że obejrzysz go tylko dlatego, żeby przekonać się jak bardzo zły będzie, podczas, gdy sam oceniasz jeden z najgorszych filmów tego gatunku jako "Arcydzieło". Coś tu chyba nie tak, nie sądzisz? Zalatuje hipokryzją.
BTW. Do tego masz chyba problem z czytaniem.

Ivelise

Wychodzi na to, że to ty jednak nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
Ja już nie odpowiadam, bo widzę że twój jedyny argument na to, że filmy Marvela są dobre, to moja ocena 10/10 Batmana i Robina. Jakby to miało cokolwiek miało wspólnego.

ocenił(a) film na 10
thorin3

grupa A: Stark testuje swoją zbroję.
grupa B : Przy uwalnianiu jeńców z bazy Hydry, Cap im mówi, ile razy przywalił Hitlerowi
grupa C : Natasza swata Steve'a
grupa D : Falcon prosi, żeby Cap nie dowiedział się o jego wtopie z Ant Manem.

ocenił(a) film na 10
thorin3

A: Taksówkarz przewozi Betty i Bruce'a
B: "A co to są małpy?"
C: Jane wita się z Thorem i Lokim
D: Opowieści Luisa

ocenił(a) film na 9
thorin3

A - Stark & niezawodna gaśnica
B - "Doth your mother know you weareth her drapes?" Nawet w polskim dubbingu to zdaie mnie powaliło :P "Co rzecze matka, gdy kiece jej wdziewasz?"
C - Ucieczka Thora, Lokiego i Jane z Asgardu... cała sekwencja docinek Lokiego :P
D - jezuu tyle do wyboru :D Vision podnosi młot Thora :P

ocenił(a) film na 10
thorin3

A- testowanie zbroji + gaśnica
B-avengers-dyskusja na temat Lokiego- Thor oznajmia ze Loki to przybrany brat
C-komentarz na żywą Lokiego podczas ucieczki z Asgardu
D-rozkopanie trawnika przez Scotta

thorin3

Thor w metrze :D

ocenił(a) film na 9
kanari

Musisz wybrać jedną scenę z każdej grupy :)

thorin3

Ok, B i C jak Luka 71. W A i D nie mam niczego takiego, wybacz, nic mnie nie rozśmieszyło aż tak bardzo.

ocenił(a) film na 9
kanari

OK. Dzięki :)

ocenił(a) film na 9
thorin3

GRUPA A - Iron Man, Tony Stark uczy się latać, a Głupek działa z gaśnicą

GRUPA B - Avengers, Hulk vs. Loki

GRUPA C - Iron Man 3, Tony Stark odkrywa, że Mandaryn to Trevor Slattery

GRUPA D - Strażnicy Galaktyki, Star-Lord/Peter Quill odwraca uwagę Ronana (w finale), a zaraz potem mamy najlepsze ever (bo najśmieszniejsze) slow motion, kiedy Peter rzuca się po kamień nieskończoności :)

thorin3

Grupa A: Stark testuje swoją zbroję.
Grupa B Kapitan płaci Furryemu
Grupa C Thor w metrze
Grupa D Zabawa z młotem Thora

wort801

grupa A: scena z truskawkami jak Tony przychodzi z nimi do Pepper i mówi ,że wiedział ,że ją coś łączy z truskawkami a ona odpowiada ,że ma na nie alergie.

marvelfan_filmweb

drogi thorinie 3 mógłbyś podziękować za zagłosowanie na humorystyczne sceny z mcu wybrałem ze wszystkich grup proszę podziękuj ?

ocenił(a) film na 9
thorin3

Koniec czasu na oddanie głosu. Półfinały jeszcze dzisiaj! Dzięki wszystkim za oddanie głosu w I rundzie!

ocenił(a) film na 9
thorin3

*********PÓŁFINAŁY*******

I - STARK TESTUJE NOWĄ ZBROJĘ VS KAPITAN PŁACI FURYEMU VS "PUNY GOD" VS DYSKUSJA NA TEMAT LOKIEGO W AVENGERS

I - "BRAWO, THOR, ODCIĄŁEŚ GŁOWĘ DZIADKOWI" VS OPOWIEŚCI LUISA

W dwóch pierwszych grupach mieliśmy remis, więc w I półfinale zmierzą się aż 4 sceny. Czas na oddanie głosu to 5 dni.

ocenił(a) film na 9
thorin3

I - STARK TESTUJE NOWĄ ZBROJĘ

II - "BRAWO, THOR, ODCIĄŁEŚ GŁOWĘ DZIADKOWI"

użytkownik usunięty
thorin3

I - DYSKUSJA NA TEMAT LOKIEGO W AVENGERS

II - BRAWO, THOR, ODCIĄŁEŚ GŁOWĘ DZIADKOWI

ocenił(a) film na 9
thorin3

Jeden dzień na oddanie głosu.

ocenił(a) film na 10
thorin3

I - STARK TESTUJE NOWĄ ZBROJĘ
II - "BRAWO, THOR, ODCIĄŁEŚ GŁOWĘ DZIADKOWI"

thorin3

I STARK TESTUJE NOWĄ ZBROJĘ
II "BRAWO, THOR, ODCIĄŁEŚ GŁOWĘ DZIADKOWI"

ocenił(a) film na 9
thorin3

I - "PUNY GOD"

II - OPOWIEŚCI LUISA

ocenił(a) film na 9
thorin3

Koniec czasu na oddanie głosu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones